1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج

308 بازدید
نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج

نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج – با توجه به این که در سال های تنوع برندهای تولید کننده وسایل برقی بیشتر شده است، این امکان فراهم شده است که مشتریان بتوانند برحسب نیاز و سلیقه خود بهترین وسیله از بهترین برند را خریداری نمایند. پس در چنین شرایطی شرکت های تولید کننده باید به قدری کیفیت تولیدات و خدمات خود را بالا ببرند تا در بازار رقابتی موجود بتوانند جایگاه خود را حفظ کرده و مشتریان بیشتری را جذب نمایند. برای مثال ویرپول ادعا می کند که یکی از دلایل موفقیتش در جذب مشتریان و در نتیجه ماندگاری در میان رقبای خود، ارائه خدمات از طریق نمایندگی های تعمیرات است.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیرات ویرپول کرج

 

نمایندگی تعمیرات ویرپول عظیمیه
نمایندگی تعمیرات ویرپول اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات ویرپول شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات ویرپول خلج آباد
نمایندگی تعمیرات ویرپول شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات ویرپول سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات ویرپول فردیس
نمایندگی تعمیرات ویرپول ملارد
نمایندگی تعمیرات ویرپول بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات ویرپول بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات ویرپول مهرشهر
نمایندگی تعمیرات ویرپول گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات ویرپول شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات ویرپول شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات ویرپول میانجاده
نمایندگی تعمیرات ویرپول شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات ویرپول بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات ویرپول جهانشهر
نمایندگی تعمیرات ویرپول دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات ویرپول منظریه
نمایندگی تعمیرات ویرپول وحدت
نمایندگی تعمیرات ویرپول انبار نفت
نمایندگی تعمیرات ویرپول حافظیه
نمایندگی تعمیرات ویرپول کیانمهر
نمایندگی تعمیرات ویرپول اندیشه
نمایندگی تعمیرات ویرپول آق تپه
نمایندگی تعمیرات ویرپول محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات ویرپول کرج تماس حاصل فرمائید

ویرپول جهت تاسیس نمایندگی های تعمیرات در شهرهای مختلف کشور، ابتدا آمار فروش خود را در مناطق و شهرها به دست آورده و برحسب میزان فروش، اولویت بندی می کند برای نمونه با توجه به این که در شهر کرج آمار فروش لوازم برقی ویرپول بالاست نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج با هدف ارائه خدمات به مشتریان ساکن این شهر تاسیس شده و با کمک تیمی از کارشناسان و تعمیرکاران خدمات زیر را به مشتریان عرضه می کند:

1-   از آنجایی که بزرگترین معضل در زمان خرابی وسیله برقی، جابجایی آن به نمایندگی است لذا نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج در جهت تسهیل امر تعمیرات و در نتیجه رضایتمندی مشتریان خود خدمات تعمیرات در منزل را ارائه نموده است در نتیجه کافی است با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار مرتبط با وسیله برقی به منزل شما اعزام شود. این عمل دو حسن دارد از طرفی شما می توانید بر روی کیفیت کار تعمیرکار نظارت داشته باشید و از طرفی سرعت کار نیز بیشتر شده و وسیله شما در کمترین زمان تعمیر می شود.

2-   همچنین در صورتی که وسیله برقی شما نیاز به تعمیرات داشت و متوجه شدید که ضمانت نامه آن از نظر زمانی همچنان اعتبار دارد، نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج خدمات رایگان را برای شما در نظر گرفته و بدون هیچ گونه هزینه تعمیر وسیله را انجام خواه دداد.

3-   گاها ممکن است که خرابی وسیله در اثر نقص در برخی از قطعات آن دستگاه باشد. در این صورت اغلب مشتریان نگران این هستند که تعمیرکاران از قطعات چینی استفاده کنند در حالی که نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج خود را متعهد می داند که به پاس اعتماد مشتریان و براساس اصول اخلاق حرفه ای، از قطعات ارجینال استفاده کند در این صورت سلامت دستگاه حفظ شده و عمر مفید آن کاهش پیدا نخواهد کرد.

 

مراحل عیب یابی توسط نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج

 

تفاوتی نمی کند که کدام یک از لوازم برقی شما خراب شده باشد. آنچه که اهمیت دارد، تعمیرات و عیب یابی در اولین زمان ممکن است. این موضوع زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که یک وسیله برقی ضروری مثل یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و… خراب شده باشد. نبود این قبیل وسایل باعث می ‌شود برخی از امور خانه با اختلال روبرو گشته و مدیریت اور کمی سخت و دشوار گردد. در چنین شرایطی شما باید با نمایندگی های مجاز و معتبر در ارتباط باشید تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارائه کنند. برای مثال نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج برای آن دسته از مشتریان ساکن در کرج که می خواهند وسایل برقی خود همانند ماشین لباسشویی ویرپول را تعمیر کنند خدماتی را به صورت زیر ارائه خواهد کرد:

–         اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که به نمایندگی اطلاع دهید چه مشکلی در وسیله برقی بروز کرده است. باید گفت تنها مسئولیت شما، ارائه گزارش دقیق به کارشناسان است. از این به بعد تمامی امور را به ما بسپارید.

–         کارشناسان ما گزارش را بررسی می ‌کنند. آن ها موظف هستند در صورت سطحی بودن عیب، شما را راهنمایی کنند تا خودتان بدون اینکه به تعمیرکار نیاز داشته باشید و بخواهید برای این منظور هزینه کنید، عیب به وجود آمده را برطرف کنید.

–         اما اگر کارشناسان ما متوجه شوند که لازم است یک تکنسین وسیله برقی معیوب را از نزدیک ملاحظه کند تا بتواند عیب رخ داده را به طور دقیق تشخیص دهد، با شما تماس می گیرد تا زمانی که شما در منزل بودید و بهترین زمان از نظر شما بود، تعمیرکار به منزل مراجعه نماید.

–         در مرحله بعدی تعمیرکار با تجهیزاتی که نمایندگی در اختیار او قرار داده است، عیب یابی را انجام می ‌دهد؛ سلامت قطعات را کنترل می‌ کند و در نهایت تعمیرات به پایان خواهد رسید.

–        یکی از مراحل کار، بحث بررسی سلامت قطعات و تعمیر آن ها است. شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار هستید و می بینید که به چه صورت دارد تک قطعاتی که به این مشکل رخ داده در وسیله مرتبط هستند را کنترل می‌ کند. اگر لازم باشد یک قطعه عوض شود به هیچ عنوان در کار او دخالت نکنید همین که به شما گارانتی قطعه مبنی بر اصل بودن آن را تحویل می دهد یعنی هیچ مشکلی در کار وجود ندارد.

–        در مرحله آخر شما باید فاکتور هزینه ها و همچنین ضمانت نامه تعمیرات را از تعمیرکار تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که هم در فاکتور و هم در گارانتی تعمیرات باید نام تعمیرکار نوشته شود تا اگر دوباره به این مشکل برخورد کردید، این تعمیرکار مسئول باشد که عیب به وجود آمده را دوباره بررسی و نسبت به برطرف کردن آن اقدام نماید. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد، نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج کاملا اصولی و قانونی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 1669