1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

628 بازدید
تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

به منظور تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج شهروندان عزیز ساکن استان البرز و شهر کرج می توانند با شماره های نمایندگی و مرکز تعمیر ما تماس حاصل فرمایند. یخچال های الکترواستیل مجهز به فناوری سرما سازی فوق العاده و دارای فضای بسیار مناسبی برای قرار دادن مواد غذایی هستند.

از جمله ویژگی های این یخچال می توان به دارا بودن فیلتر بهداشتی و سیستم رفع بوی بد داخل یخچال اشاره کرد. اگر چه فناوری پیشرفته در ساخت و تولید یخچال های الکترواستیل سبب شده که این برند بسیار معروف و محبوب باشد، اما گاهی اوقات ممکن است لوازم الکترونیکی مانند یخچال که یکی از اصلی ترین وسایل آشپزخانه است نیز دچار مشکل و یا خرابی شوند. اگر شما نیز در منزل خود از یخچال الکترواستیل استفاده می کنید و ساکن شهر کرج هستید، می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج تماس بگیرید و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

 

تعمیر یخچال الکترواستیل عظیمیه
تعمیر یخچال الکترواستیل اسلام آباد
تعمیر یخچال الکترواستیل شهرک کلاک
تعمیر یخچال الکترواستیل خلج آباد
تعمیر یخچال الکترواستیل شهرک بنفشه
تعمیر یخچال الکترواستیل سرحد آباد
تعمیر یخچال الکترواستیل فردیس
تعمیر یخچال الکترواستیل ملارد
تعمیر یخچال الکترواستیل بلوار ارم
تعمیر یخچال الکترواستیل بلوار دریا
تعمیر یخچال الکترواستیل مهرشهر
تعمیر یخچال الکترواستیل گوهر دشت
تعمیر یخچال الکترواستیل شاهین ویلا
تعمیر یخچال الکترواستیل شهرک ظفر
تعمیر یخچال الکترواستیل میانجاده
تعمیر یخچال الکترواستیل شهرک اوج
تعمیر یخچال الکترواستیل بلوار باغستان
تعمیر یخچال الکترواستیل جهانشهر
تعمیر یخچال الکترواستیل دهقان ویلا
تعمیر یخچال الکترواستیل منظریه
تعمیر یخچال الکترواستیل وحدت
تعمیر یخچال الکترواستیل انبار نفت
تعمیر یخچال الکترواستیل حافظیه
تعمیر یخچال الکترواستیل کیانمهر
تعمیر یخچال الکترواستیل اندیشه
تعمیر یخچال الکترواستیل آق تپه
تعمیر یخچال الکترواستیل محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال الکترواستیل تماس حاصل فرمائید

 

مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج چه سرویس هایی را ارائه می کند؟

 

در این مطلب قصد داریم به خدمات مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج بپردازیم. کلیه خدمات مربوط به تعمیرات یخچال مانند:

·       تعویض قطعاتی همچون فیلتر تصفیه آب

·        تعمیر و تعویض موتور یخچال الکترواستیل

·       سرویس یخچال الکترواستیل و رفع بوی بد داخل یخچال

·       برطرف کردن مشکل آب ریزی یخچال

·        تعویض لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل

·        تعمیر و تعویض برد الکترونیکی و انواع سرویس های مورد نیاز برای نصب و راه اندازی یخچال های الکترواستیل توسط تعمیرکاران با تجربه این مرکز انجام می شود.

 

امتیازات و ویژگی های مرکز تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج

 

تمام کارکنان و پرسنل فنی مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج، دارای تجربه در زمینه شناخت انواع مدل های یخچال الکترواستیل هستند. آشنایی با لوازم و قطعات یخچال های الکترواستیل و نحوه تعمیر و تعویض آن ها از دیگر ویژگی ‌های تعمیرکاران این مرکز است.

تمامی قطعات استفاده شده برای جایگزین کردن قسمت های معیوب و خراب یخچال با قطعه های اصلی و فابریک جایگزین می‌ شوند و ضمانت نامه آن ها نیز توسط تعمیرکار به مشتری تحویل داده می شود.

پاسخگویی سریع کارشناسان مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج یکی دیگر از امتیازاتی است که موجب شده همه روزه پاسخگوی مشتریان عزیز باشند و در ابتدا به صورت تلفنی مشتریان را راهنمایی کنند تا بتوانند مشکلات جزئی یخچال های خود را برطرف کنند تا نیازی به اعزام تعمیرکار به محل نداشته باشند.

انجام تمام تعمیرات و خدمات مربوط به تعویض قطعه در محل تعیین شده توسط مشتری انجام می شود؛ بنابراین دیگر نیازی به جابجایی یخچال به تعمیرگاه وجود ندارد و هزینه های اضافی نیز حذف خواهد شد. پیشنهاد ما به شما استفاده از تجربه و تخصص تکنسین های ماهر و با تجربه مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج است.

 

عیب یابی مشکلات یخچال الکترواستیل در کرج

 

از جمله مشکلاتی که معمولاً برای کاربران یخچال های الکترواستیل پیش می آید به چند نمونه اشاره می کنیم که رفع و عیب یابی آن ها توسط تعمیرکاران و کارشناسان مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج قابل انجام است.

·       برطرف کردن مشکلات مربوط به تنظیم دمای یخچال الکترواستیل

·       بررسی و برطرف کردن مشکل برفک زدن در یخچال های الکترواستیل

·        شارژ گاز یخچال الکترواستیل و رفع نشتی گاز

·        تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال الکترواستیل

·       تعویض کردن فیلتر یخچال الکترواستیل

·       جایگزینی لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل

 

ارور های یخچال الکترواستیل

 

یخچال های الکترواستیل دارای مدل های مختلفی هستند. با توجه به ساخت و قطعات هر یک، کد های خطای خاصی را برای نشان دادن مشکلات هر مدل در نظر گرفته اند. برای اینکه تشخیص بدهید هر ارور مربوط به چه قسمتی از یخچال الکترواستیل شما می شود، می توانید کاتالوگ یا دفترچه راهنمای محصول را به دقت مطالعه کنید و سعی کنید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید؛ اما اگر هر یک از خطا های زیر را روی صفحه نمایشگر یخچال الکترواستیل خود مشاهده کردید و نتوانستید آن را برطرف کنید، می توانید با مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج تماس بگیرید و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن منتظر اعزام نیرو های فنی به محل مورد نظر خود باشید. تعمیرکاران مرکز پس از بررسی و عیب یابی مشکل به وجود آمده خدمات با کیفیت و مورد نیاز برای رفع مشکل یخچال الکترواستیل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. در بعضی از مدل های یخچال الکترواستیل، خطای ‏ ‏ E2 مربوط به سنسور فریزر است.

·       E4 نشان دهنده وجود مشکل در سنسور محیطی

·       E5 بروز مشکل در سیستم تبرید

·       E9 مشکلاتی مانند عدم برفک زدایی

·       F0 بروز مشکل در قسمت فن اپراتور

·       F1 خرابی فن کندانسور

·       R1 وجود مشکل در قسمت سنسور یا برد یخچال

·       C1 خرابی سنسور برفک زدایی یخچال

همان گونه که گفتیم انواع ارور ها و معانی آن ها در مدل های مختلف یخچال های الکترواستیل، متفاوت است و بهتر است توسط افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه بررسی شود.

 

ارور های یخچال الکترواستیل

ارور های یخچال الکترواستیل

 

هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج

 

هزینه های تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج نسبت به سایر نمایندگی ها و مراکز انجام تعمیرات منصفانه و مقرون به صرفه خواهد بود؛ بنابراین کاربران یخچال های الکترواستیل می ‌توانند در صورت تمایل با این مرکز تماس بگیرند و هزینه های حدودی مربوط به تعمیر هر قطعه را سؤال کنند؛ اما تعیین کردن یک هزینه دقیق غیر ممکن است. شما در صورتی می توانید از هزینه ‌های دقیق تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج اطلاع پیدا کنید که تعمیرکار به محل شما مراجعه کند و مشکلات دستگاه را بررسی کند. پس از انجام کار های مورد نیاز فاکتور هزینه ها به شما تحویل داده خواهد شد.

 

نکاتی برای نصب و نگهداری یخچال الکترواستیل در کرج

 

تمام برند های تولید کننده یخچال توصیه می کنند که در هنگام نصب و راه اندازی یخچال نکات ایمنی را در نظر بگیرید تا دچار مشکل نشوید. یخچال های الکترواستیل نیز برای نصب به مکان مناسب و صاف نیاز دارند.

استفاده از پریز برق سالم، محافظ برق با کیفیت و سیم کشی های مناسب از جمله مواردی است که باید هنگام نصب یخچال به آن توجه داشته باشید. چنانچه یخچال خود را در مکان مرطوب، در نزدیکی وسایل گرمایشی و یا در معرض نور شدید خورشید قرار دهید یخچال شما از کار خواهد افتاد و دچار مشکلاتی می شود که نیاز به تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج پیدا خواهید کرد؛ بنابراین توصیه می کنیم که همیشه یخچال خود را در جای مناسب نصب کنید. داخل یخچال را تمیز کنید و به صورت منظم یخچال خودرو توسط افراد کارشناس سرویس کنید.

 

چرا درب یخچال الکترواستیل به سختی باز و بسته می شود؟ 

 

این نوع خرابی هایی که در یخچال بروز می کنند بسیار ساده و سطحی هستند و گاهی اوقات خود افراد در بروز کردن چنین مشکلاتی نقش دارند. برای مثال اگر به تازگی درب یخچال را باز و بسته کرده اید، وقتی می خواهید دوباره آن را باز کنید، مسلما درب به سختی باز خواهد شد چرا که یخچال ها به گونه ای طراحی شده اند که باید فاصله بین باز و بسته کردن درب به اندازه کافی بگذرد تا بتوانید درب را به راحتی باز کنید. در واقع با هر بار که درب یخچال باز و بسته می شود یخچال باید به صورت هوشمند فشار فضای داخلی را تنظیم کند. به همین دلیل است که نمی توان پشت سر هم درب یخچال را باز کرد چون باید این فاصله زمانی تا تنظیم شدن مجدد فشار فضای داخلی بگذرد.

ممکن است که قسمت نوار لاستیکی دور درب یخچال کثیف شده باشد. اگر خوراکی های چسبناک را به لاستیک دور درب مالیده باشید مسلما به دلیل چسبندگی زیادی که ایجاد می‌شود درب به سختی باز و بسته خواهد شد. البته توجه داشته باشید اگر یخچال به خوبی تراز نشده باشد باز هم به سختی درب باز و بسته می گردد. احتمال دیگر این است که لولای درب یخچال خراب شده باشد. اگر درب را به صورت ناگهانی باز و بسته کنید فشار زیادی که به لوله وارد می شود باعث سختی در باز و بسته شدن درب خواهد شد و حتی ممکن است کار به جایی برسد که درب اصلا بسته نشود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج به سراغ تعمیرکارانی بروید که توانمند بوده و تحت نظر نمایندگی هایی همانند نمایندگی تعمیرات کرج بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه می کنند تا درب یخچال بدون هیچ مشکلی همانند روز اول سالم شود.

 1669