1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی کرج

166 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی کرج

نمایندگی تعمیرات کندی کرج – در سال های اخیر دامنه ارائه خدمات پس از فروش توسط برندهای تولید کننده انواع وسایل برقی در شهرها و مناطق مختلف کشور گسترده شده و همین امر منجر شده است که مردم راحت تر به این خدمات دسترسی داشته و بتوانند از آن ها استفاده کنند. این مسئله در مورد نمایندگی های تعمیرات بیشتر خواهد شد.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

زمانی که وسیله برقی شما خراب می شود راهکار عاقلانه این است که تعمیر وسیله را به نمایندگی هایی بسپارید که مورد تایید برند مربوطه هستند زیرا در این صورت مطمئن خواهید بود که دقیقا همان عیب رخ داده رفع شده و تعمیر دستگاه با کیفیت بالا صورت می گیرد. خوشبختانه برای اغلب برندهای تولید کننده وسایل برقی نمایندگی تعمیرات در کشور وجود دارد و من جمله کندی نیز چنین خدماتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 

شماره های نمایندگی تعمیرات کندی کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیرات کندی کرج

 

نمایندگی تعمیرات کندی عظیمیه
نمایندگی تعمیرات کندی اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات کندی خلج آباد
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات کندی سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات کندی فردیس
نمایندگی تعمیرات کندی ملارد
نمایندگی تعمیرات کندی بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات کندی بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات کندی مهرشهر
نمایندگی تعمیرات کندی گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات کندی شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات کندی میانجاده
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات کندی بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات کندی جهانشهر
نمایندگی تعمیرات کندی دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات کندی منظریه
نمایندگی تعمیرات کندی وحدت
نمایندگی تعمیرات کندی انبار نفت
نمایندگی تعمیرات کندی حافظیه
نمایندگی تعمیرات کندی کیانمهر
نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه
نمایندگی تعمیرات کندی آق تپه
نمایندگی تعمیرات کندی محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات کندی کرج تماس حاصل فرمائید

کندی با توجه به آمار فروش محصولات خود در سراسر کشور متوجه استقبال بی نظر مردم در کرج از وسایل برقی شده این برند شده و به همین دلیل نمایندگی تعمیرات کندی کرج را برای این منطقه تاسیس نموده است تا از این طریق مشتریان خود را حمایت کند.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات کندی کرج

 

1-   اگر تعمیر وسیله خود را به نمایندگی تعمیرات کندی کرج ارجاع دهید مطمئن خواهید بود که تحت نظر تعمیرکارانی تعمیر می شود که تخصص کامل داشته و البته با سیستم طراحی وسایل برقی کندی آشنا هستند در نتیجه هم عیب یابی دقیق و هم تعمیرات با دقت صورت می گیرد.

2-   از نظر هزینه های تعمیرات نیز اگر خرابی وسیله برقی در زمان اعتبار گارانتی رخ بدهد، نمایندگی تعمیرات کندی کرج هزینه ای را از شما دریافت نخواهد و در صورت عدم اعتبار گارانتی باز هم این نمایندگی سعی کرده است هزینه ها را به حداقل مقدار ممکن کاهش دهد.

3-   با توجه به این انتقال وسیه برقی معیوب به نمایندگی سخت است لذا این نمایندگی برای تعمیر وسایل شما تعمیرکار را به منزل اعزام می کند تا سرعت کار بیشتر شده و همچنین تعمیرات به بهترین شکل صورت گیرد.

4-   اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات وسیله برقی باشد در این صورت نگران باشید چرا که نمایندگی تعمیرات کندی کرج خود را موظف می داند از قطعات ارجینال استفاده کند نه قطعات چینی تا عمر مفید دستگاه کم نشود.

 

چرا به نمایندگی تعمیرات کندی مراجعه کنیم؟

 

وجود تعمیرکاران متعدد در کشور باعث شده است که مردم در زمان خرابی وسایل برقی خود کمتر به سراغ نمایندگی ها بروند به خصوص اینکه این تعمیرکاران هزینه کمتری را نیز دریافت می ‌کنند. اما این تنها یک نگاه سطحی است که می‌ توان به ماجرا داشت. اجازه دهید برای شما توضیح دهیم که مزیت نمایندگی تعمیرات کندی کرج نسبت به تعمیرکارانی که به صورت خصوصی کار می کنند چیست:

–        فرض کنیم که شما وسیله برقی خراب شده را به نمایندگی می دهید. بعد از تعمیرات، تکنسین موظف است که به شما ضمانت نامه تعمیرات را تحویل دهد. در واقع با این کار، تضمین می ‌کند که اگر دوباره همین مشکل را در دستگاه شاهد بودید منوط بر اینکه گارانتی تعمیرات اعتبار داشت، بتوانید از همین تعمیرکار بخواهید خدمات رایگان را برای شما ارائه کند. این در حالی است که چنین خدماتی را نمی توانید از تعمیرکارانی که به صورت خصوصی کار می کنند دریافت نمایید. یعنی اگر دو روز بعد از تعمیرات باز هم همان مشکل اتفاق افتاد، تعمیرکار با دریافت هزینه، تعمیرات را انجام می ‌دهد.

–        یکی از قوانین نمایندگی تعمیرات کندی کرج این است که حتماً بنا به درخواست مشتری تعمیرات در منزل انجام گیرد ولی تعمیرکارانی که به صورت خصوصی کار می کنند ادعا دارند که چنین خدماتی به نفع آن ها نبوده و مشتریان مجبور هستند وسیله برقی خود را به تعمیرگاه آن ها ببرند. در چنین شرایطی هزینه بسیار زیادی را باید پرداخت کنید چون اگر وسیله برقی بزرگ باشد، به چند نیروی کارگر نیاز دارید و باید یک ماشین بار نیز کرایه کنید. اما اگر وسیله برقی کوچک هم باشد، باز هم برای رفت و آمد به تعمیرگاه باید هزینه کنید چون در اغلب موارد مجبور هستید یک روز کاری خود را برای این منظور صرف کنید.

–        برتری دیگری نمایندگی تعمیرات کندی کرج این است که اگر تعمیرکار مطمئن شود باید قطعه ای را عوض کند، از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد. در حالی که شما چنین شرایطی را در تعمیرگاه های خصوصی ملاحظه نکرده و غالبا از قطعات چینی استفاده می کنند تا هزینه ها کمتر شود.

 1669