1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک کرج

395 بازدید
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک کرج

نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک کرج – با توجه به سیستم طراحی و ساخت انواع وسایل برقی این احتمال وجود دارد که وسیله شما به دلایل دچار عیب شود برای مثال:

1-   شما طرز استفاده صحیح از دستگاه را ندانید.

2-   برند تولید کننده کیفیت خوبی نداشته و در نتیجه این دستگاه عمر مفید کمی خواهد داشت.

3-   شدت جریان برق در خانه کم و زیا دشده و همین مسئله به سلامت دستگاه آسیب وارد می کند.

4-   و…

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

همان گونه که متوجه شدید تمامی وسایل برقی در معرض خطر خرابی قرار دارند به همین دلیل است که سفارش می کنیم برای خرید از یک برند حتما توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش را ارائه کرده و نمایندگی تعمیرات تحت نظارت آن وجود داشته باشد تا در زمانی خرابی دستگاه بتوانید تعمیرات را  به اماکن معتبر بسپارید.

 

شماره های نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیرات سپهر الکتریک کرج

 

نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک عظیمیه
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک خلج آباد
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک فردیس
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک ملارد
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک مهرشهر
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک میانجاده
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک جهانشهر
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک منظریه
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک وحدت
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک انبار نفت
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک حافظیه
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک کیانمهر
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک اندیشه
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک آق تپه
نمایندگی تعمیرات سپهر الکتریک محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات سپهر الکتریک کرج تماس حاصل فرمائید

با توجه به اهمیت این موضوع سپهرالکتریک به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت تولید لوازم برقی خانگی با تاسیس نمایندگی هایی در شهرهای مختلف کشور سعی داشته است مشتریان خود را حمایت کرده و اعتماد آن ها را جلب نماید. در همین راستا می توان به تاسیس نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج اشاره نمود که در این نمایندگی خدمات زیر ارائه می شود:

1-   شهروندان ساکن کرج لازم است بدانید که برای تعمیر وسیله برقی خود نیازی به جابجایی آن و بردن دستگاه به نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج نیست بلکه تنها کافی است با نمایندکی تماس گرفته و بعد از اعلام خرابی، تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهد شد.

2-   همچنین در صورتی که در حین تعمیر وسیله برقی تعمیرکار صلاح بداند که برخی از قطعات باید تعویض گردد، نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج خود را موظف می داند که برای این منظور از قطعات ارجینال اسفاده کند چرا که معتقد است قطعات چینی و بی کیفیت منجر به کاهش عمر مفغید دستگاه خواهد شد.

3-   در صورتی که گارانتی وسیله اعتبار زمانی داشته و خرابی آن در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ بدهد نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج تمامی خدمات تعمیرات را رایگان و بدون دریافت هزینه ای از مشتری انجام خواهد داد.

4-   با تجه به این که در نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج از متدهای پیشرفته و تجهیزات کامل برای تعمیر وسیله برقی استفاده می شود لذا نه تنها سرعت عمل تعمیرکار بالا بوده و بلکه بهترین کیفیت در تعمیر وسیله برقی را شاهد خواهیدبود.

 

قوانین نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج

 

مسلماً زمانی که توصیه می‌ کنیم تعمیرات و عیب یابی وسایل برقی خود را به نمایندگی ها بسپارید، قطعاً دلیل آن، قانونمند بودن چنین مراکزی است که خود را در برابر همه مشتریان مسئول می ‌دانند. برای مثال شما باید بدانید که چه قوانینی در نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج وضع شده است تا مشتریان بدون نگرانی بتوانند وسایل برقی خود را به دستان توانمند تعمیرکاران متخصص و حرفه ‌ای سپرده و در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شکل، تعمیرات و عیب یابی دستگاه ها انجام گیرد. براساس آنچه که گفته شد، مهمترین قوانین و اصول نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک در کرج عبارتند از:

–         تعمیرات باید بنا به درخواست مشتری در منزل انجام می گیرد.

–         تعمیرکاران ما موظف هستند ضمانت نامه تعمیرات را با نام خود و مهر نمایندگی در اختیار مشتریان نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج قرار داده و حتی باید تاریخ اعتبار آن را بسیار طولانی تعریف کنند چرا که ما باید نسبت به مشتری تعهد داشته باشیم تا اگر دوباره همین خرابی باعث بروز مشکل و از کار افتادگی دستگاه شد و ضمانت نامه اعتبار داشت، با خیال آسیب بتوانید به نمایندگی اطلاع دهید.

–        تکنسین های ما موظف هستند در زمان عیب یابی وسایل برقی، ابتدا سلامت قطعات را کنترل کرده و اگر متوجه خرابی در آن شدند، اولویت را بر روی تعمیرات قطعات قرار دهند تا قطعه اصلی که متعلق به خود دستگاه است، حفظ شود و از سوی دیگر هزینه تعمیرات به شدت کاهش یابد. اما در صورتی که بعد از عیب یابی مشخص شد قطعه آسیب جدی را متحمل شده و برای اینکه کارایی دستگاه بازگردد لازم است حتما تعویض انجام شود، طبق قوانین نمایندگی، کارشناسان ما باید به سراغ قطعاتی بروند که اورجینال بوده و دارای گارانتی هستند. حتماً باید این گارانتی را با مهره، به مشتری تحویل دهند تا در صورتی که این قطعه دوباره دچار مشکل شد، برای تعویض آن نیازی به پرداخت هزینه نباشد.

–         از دیگر قوانینی که در نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک کرج وجود دارد، بحث محاسبه هزینه ها است. تعمیرکاران باید طبق قوانین اتحادیه پیش بروند و موظف هستند فاکتوری که از پیش توسط نمایندگی طراحی شده است را تکمیل کرده و به مشتری تحویل دهند تا مشتری بتواند جزئیات را برآورد نموده و از قانونی بودن هزینه ها مطمئن شود.

 1669