1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال سایوان در کرج

268 بازدید
تعمیر یخچال سایوان در کرج

تیم حرفه ای نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج سال ها در زمینه تعمیر انواع مدل های یخچال سایوان تجربه و تخصص دارند و قادر هستند تمامی خدمات مربوط به یخچال و فریزر سایوان را با مناسب ترین قیمت و با کیفیتی بالا انجام دهند.

راه برقراری ارتباط با این مرکز و ثبت درخواست تعمیر، تماس با شماره های نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج می باشد. کارکنان این مرکز همه روزه در ایام هفته پاسخگوی مشتریان عزیز در استان البرز و شهر کرج هستند.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال سایوان در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال سایوان کرج

 

تعمیر یخچال سایوان عظیمیه
تعمیر یخچال سایوان اسلام آباد
تعمیر یخچال سایوان شهرک کلاک
تعمیر یخچال سایوان خلج آباد
تعمیر یخچال سایوان شهرک بنفشه
تعمیر یخچال سایوان سرحد آباد
تعمیر یخچال سایوان فردیس
تعمیر یخچال سایوان ملارد
تعمیر یخچال سایوان بلوار ارم
تعمیر یخچال سایوان بلوار دریا
تعمیر یخچال سایوان مهرشهر
تعمیر یخچال سایوان گوهر دشت
تعمیر یخچال سایوان شاهین ویلا
تعمیر یخچال سایوان شهرک ظفر
تعمیر یخچال سایوان میانجاده
تعمیر یخچال سایوان شهرک اوج
تعمیر یخچال سایوان بلوار باغستان
تعمیر یخچال سایوان جهانشهر
تعمیر یخچال سایوان دهقان ویلا
تعمیر یخچال سایوان منظریه
تعمیر یخچال سایوان وحدت
تعمیر یخچال سایوان انبار نفت
تعمیر یخچال سایوان حافظیه
تعمیر یخچال سایوان کیانمهر
تعمیر یخچال سایوان اندیشه
تعمیر یخچال سایوان آق تپه
تعمیر یخچال سایوان محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سایوان تماس حاصل فرمائید

 

اقدامات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز یخچال سایوان در کرج

 

نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج خدماتی سریع را با بهترین کیفیت توسط تکنسین های با تجربه و مجرب خود با قیمتی مناسب انجام می دهد. در صورت تماس با این مرکز از خدماتی سریع و با کیفیت در محل مورد نظر خود استفاده خواهید نمود.

به دلیل حضور تعمیرکار در محل هزینه های مربوط به جابجایی و حمل و نقل حذف شده و امکان آسیب دیدگی یخچال نیز وجود ندارد. مشتری نیز می تواند بر عملیات تعمیر نظارت مستقیم داشته باشد. از اقدامات این مرکز تعمیر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

·       عیب یابی و تعمیر یخچال و فریزر سایوان

·        تعویض لامپ یخچال سایوان

·       شارژ گاز یخچال سایوان

·        برطرف کردن صدای غیر عادی یخچال

·        تعویض نوار دور درب یخچال سایوان

·        تعویض و تعمیر کمپرسور یخچال سایوان

 

چه زمانی یخچال سایوان به سرویس نیاز دارد؟

 

·       گاهی اوقات لوله های پشت یخچال که به نام کمپرسور معروف هستند به دلیل ضربه خوردگی سوراخ شده و گاز یخچال نشت می کند. همین مشکل باعث عدم سرمایش یخچال شده و مواد غذایی داخل آن فاسد می شود. در این موقع نیاز است که با یک مرکز معتبر تعمیر تماس بگیرید و برای سرویس یخچال سایوان خود اقدام نمایید.

·        گاهی اوقات به دلیل خراب شدن لاستیک دور درب یخچال، مواد غذایی به اندازه کافی سرد نمی شوند و یخچال ناچاراً یکسره کار می کند تا سرمای مورد نیاز را تولید کند. در این موقع نیز بهتر است با یک اکیپ با تجربه تماس بگیرید تا در کوتاه ‌ترین زمان ممکن لاستیک دور درب یخچال را تعویض نمایند.

·        افتادگی درب یخچال به دلیل قرار دادن بار زیادی داخل درب ایجاد می ‌شود و برطرف کردن آن کار متخصصان و تعمیرکاران آشنا به قطعات یخچال های سایوان است.

 

هزینه تعمیر یخچال سایوان در کرج

 

تعیین کردن مبلغ دقیقی برای تعمیر یخچال سایوان در کرج قبل از حضور تعمیرکار در محل ممکن نیست. مشتریان می ‌توانند پس از تماس با این مرکز، مشکل یخچال خود را برای کارشناسان توضیح دهند و به صورت حدودی از هزینه های تعمیر اطلاع پیدا کنند.

ممکن است مشکل دستگاه ساده نباشد و نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. پس از اعزام تکنسین مجرب و دوره دیده به محل مشتری و عیب یابی دستگاه تعیین هزینه تعمیر انجام می ‌شود و مبلغ مورد نظر پس از انجام تعمیرات از مشتری دریافت می شود. فاکتور هزینه های تعمیر یخچال سایوان در شهر کرج بر اساس قیمت های مصوب اتحادیه تنظیم می شود.

 

ارور های مختلف یخچال سایوان

 

دلیل همه کد های خطا و ارور های یخچال سایوان در دفترچه راهنمای دستگاه قید شده است. کاربران می توانند پس از مطالعه دفترچه یخچال علت ارور را متوجه شوند. اگر مشکل ساده باشد خودشان می توانند اقدام به برطرف کردن آن نمایند؛ اما در صورتی که مشکل یخچال سطحی نباشد، حتماً باید با یک مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج که دارای اعتبار و تجربه کافی باشد تماس بگیرید.

 

عیب یابی و تعمیر انواع مدل های یخچال سایوان

 

برای عیب یابی و برطرف نمودن مشکل انواع مدل های یخچال سایوان بهتر است به برخی از خرابی ها و مشکلات رایج که کاربران از آن ها شکایت دارند بپردازیم.

·       یخچال سایوان به اندازه کافی سرما ندارد.

·        در قسمت پایین یخچال سایوان آب جمع شده است.

·        یخ مواد غذایی منجمد شده داخل فریزر باز شده است.

·        یخچال سایوان صدا های غیرعادی ایجاد می کند.

·       یخچال سایوان اتومات نمی کند.

·       چرا یخچال سایوان روشن نمی شود.

·       اگر سر و صدا های عجیبی از یخچال می شنوید احتمالاً کمپرسور یخچال دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد.

·       عدم سرمایش کافی در یخچال ممکن است به دلیل تنظیم نادرست دما باشد در غیر این صورت باید توسط تعمیر کار متخصص بررسی شده تا علت آن را پیدا کند.

·        تولید برفک در یخچال سایوان نیز از دیگر مشکلاتی است که نیاز به تعمیر دارد.

عیب یابی برخی از ایراد ها مانند جمع شدن آب در زیر جا میوه ای، اتصالی بدنه یخچال و یا روشن نشدن یخچال باید توسط یک متخصص بررسی شود. عیب یابی و تعمیر یخچال سایوان در کرج کار افراد غیر حرفه‌ای نیست و نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. بهتر است اگر هر یک از مشکلات بالا را در یخچال سایوان خود مشاهده کردید، با یک مرکز تعمیر معتبر تماس بگیرید تا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج دوره های لازم جهت تعمیر قطعات انواع یخچال های سایوان را گذرانده اند و به راحتی می‌ توانند در مدت زمان کوتاه مشکل دستگاه را تشخیص داده و بهترین راهکار را برای برطرف کردن آن به کار بگیرند.

 

عیب یابی و تعمیر انواع مدل های یخچال سایوان

عیب یابی و تعمیر انواع مدل های یخچال سایوان

 

امتیازات نمایندگی تعمیر یخچال سایوان در کرج

 

پرسنل نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج نهایت تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز در شهر کرج انجام می دهند. پاسخگویی سریع و اعزام نیرو های تعمیرات به محل تعیین شده توسط مشتری از امتیازات تماس با این مرکز می باشد.

تنها با یک تماس شما می توانید مشکل یخچال سایوان خود را با کارشناسان تعمیر این مرکز در میان بگذارید. در صورت نیاز به حضور تعمیرکار در محل در کوتاه ‌ترین زمان ممکن منتظر تعمیرکاران حرفه ای و متخصص این مرکز باشید. استفاده از قطعات تعویضی فابریک یخچال های سایوان و ارائه ضمانت نامه معتبر برای این قطعات از دیگر ویژگی ‌های این مرکز تعمیراتی در شهر کرج است.

خوش قولی یکی دیگر از ویژگی ‌های بارز تکنیسین ‌های نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سایوان در کرج می باشد. حضور در منزل مشتری فقط با هماهنگی های لازم با مشتری و در ساعت تعیین شده توسط مشتری انجام می شود.

 

چرا فریزر یخچال سایوان کار می کند ولی یخچال کار نمی کند؟

 

در هر یخچال یک محفظه کوچک تحت عنوان فریزر وجود دارد که قطعاً دمای آن با دمای یخچال کاملا متفاوت است. در واقع شما در فریزر می توانید مواد غذایی را در بازه زمانی طولانی تر کنیم. گاهی اوقات مشتریانی که با نمایندگی تعمیرات کرج تماس می ‌گیرند این مشکل را بیان می ‌کنند که علی رغم فعال بودن فریزر و سرد بودن هوای داخلی آن، خود یخچال از کار افتاده و هوای داخل آن سرد نمی شود. چند مشکل ممکن است برای یخچال شما اتفاق افتاده باشد:

–        احتمال خراب شدن موتور فن وجود دارد و به همین دلیل هوای سرد به خوبی در داخل یخچال جریان پیدا نمی کند.

–        ممکن است برد دستگاه دچار مشکل شده و نمی تواند دما را به طور دقیق کنترل و تنظیم کند.

–        احتمال خرابی در هیتر دیفراست، خرابی در ترموستات و تایمر دیفراست وجود دارد.

به طور کلی اگر با چنین مشکلاتی برخورد کردید بهتر است تعمیر آن را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید. توجه داشته باشید که اگر عیب به درستی تشخیص داده نشود، مدام مجبور هستید وسیله را به دست تعمیرکار بدهید تا آن را بررسی کرده و عیب یابی را انجام دهد. پس با توجه به آنچه که گفته شد، بهتر است به متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات کرج اعتماد کنید و اجازه دهید که در منزل شما با تجهیزاتی که نمایندگی در اختیار آن ها قرار می‌ دهد، کلیه قسمت های یخچال را وارسی نمایند تا دقیقا متوجه شوند علت از کار افتادن یخچال چیست و با یک بار عیب یابی و تعمیر یخچال سایوان در کرج مشکل برای همیشه برطرف گردد. در این صورت هم کارایی دستگاه به حالت قبل باز خواهد گشت و هم هزینه ای که مصرف کرده اید کاملا مقرون به صرفه است.

 1669