1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال امرسان در کرج

342 بازدید
تعمیر یخچال امرسان در کرج

اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید، قطعا به تعمیر یخچال امرسان در کرج نیازمند هستید. این وسیله از جمله لوازم ضروری در هر خانه ای است که خراب شدن آن حتی در مدت زمان کوتاه می تواند بخش عمده ای از مواد غذایی را خراب کند. همین موضوع باعث می شود که برخی از افراد عجله کرده و به هر تعمیرکار اعتماد کنند. رفتن به سراغ افراد کم تجربه، منجر به خرابی بیشتر در دستگاه خواهد شد.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال امرسان کرج

 

تعمیر یخچال امرسان عظیمیه
تعمیر یخچال امرسان اسلام آباد
تعمیر یخچال امرسان شهرک کلاک
تعمیر یخچال امرسان خلج آباد
تعمیر یخچال امرسان شهرک بنفشه
تعمیر یخچال امرسان سرحد آباد
تعمیر یخچال امرسان فردیس
تعمیر یخچال امرسان ملارد
تعمیر یخچال امرسان بلوار ارم
تعمیر یخچال امرسان بلوار دریا
تعمیر یخچال امرسان مهرشهر
تعمیر یخچال امرسان گوهر دشت
تعمیر یخچال امرسان شاهین ویلا
تعمیر یخچال امرسان شهرک ظفر
تعمیر یخچال امرسان میانجاده
تعمیر یخچال امرسان شهرک اوج
تعمیر یخچال امرسان بلوار باغستان
تعمیر یخچال امرسان جهانشهر
تعمیر یخچال امرسان دهقان ویلا
تعمیر یخچال امرسان منظریه
تعمیر یخچال امرسان وحدت
تعمیر یخچال امرسان انبار نفت
تعمیر یخچال امرسان حافظیه
تعمیر یخچال امرسان کیانمهر
تعمیر یخچال امرسان اندیشه
تعمیر یخچال امرسان آق تپه
تعمیر یخچال امرسان محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال امرسان تماس حاصل فرمائید

 

ارائه خدمات  جهت تعمیر یخچال امرسان در کرج

 

–       تنها کافی است با نمایندگی تماس گرفته و مشکل رخ داده در وسیله را مطرح کنید. تعمیرکار در اسرع وقت به منزل شما اعزام می گردد.

–       تعمیر یخچال امرسان تحت نظر افراد متخصص انجام می گیرد که در زمینه تعمیر انواع یخچال دانش علمی و عملی بالایی دارند.

–       در این مرکز دوره های آموزشی برای تکنسین ها برگزار می شود تا با سیستم طراحی انواع مدل یخچال امرسان آشنا شده و از طریق یادگیری متدهای پیشرفته علمی، بهتر و دقیق تر بتوانند عیوب رخ داده در وسیله را رفع کنند.

–       در مورد هزینه های تعمیرات نیز جایی برای نگرانی نخواهد بود. نمایندگی ما سعی دارد در راستای رفاه مشتریان، هزینه ها را تعدیل نماید. در همین راستا، هزینه تعمیرات براساس تاریخ اعتبار گارانتی یخچال محاسبه می شود.

–       تعمیرکاران ما موظف هستند در انتهای کار فاکتور رسمی با مهر نمایندگی را به شما تحویل دهند تا از جزئیات کار اطلاع داشته باشید.

–       با هدف جلب اعتماد مشتریان، تکنسین ها باید پس از اتمام کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری ارائه نمایند. ممکن است همین عیب باز هم در یخچال بروز نماید. اگر این اتفاق در مدت اعتبار ضمانت نامه باشد، خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

–       ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی بای راهنمایی مشتریان، از جمله دیگر خدمات این مرکز است.

–       تعمیرکاران باید در زمان تعمیر یخچال امرسان در کرج حتی المقدور قطعات معیوب شده را تعمیر کنند تا هزینه کار کمتر شود. اما اگر لازم به تعویض برخی از قطعه ها گردد، به شما تضمین می دهیم که از قطعات اصلی و ارجینال استفاده شده و همه قطعات دارای گارانتی هستند.

 

چرا صفحه نمایش یخچال امرسان خاموش است؟

 

مدل‌ های جدیدی از یخچال امرسان مجهز به صفحه نمایش دیجیتال هستند که از طریق این صفحه شما می‌ توانید دمای داخلی یخچال را کنترل کرده و البته قابلیت تنظیمات یخچال نیز در داخل این صفحه لحاظ شده است. گاهی اوقات ما شاهد خاموش شدن صفحه نمایش یخچال هستیم. این اتفاق به چه دلیلی رخ می دهد؟ مهمترین عوامل موثر در خاموش شدن صفحه نمایش یخچال امرسان عبارتند از:

احتمال دارد نوسانات برقی در داخل یخچال بروز کرده باشد. پس اولین اقدامی که شما باید انجام دهید این است که یخچال را از محافظ جدا کرده و یک محافظ برق دیگر را استفاده کنید. در صورتی که مشکل برطرف شد، این نشان می‌ دهد یخچال آسیبی ندیده و تنها محافظ خراب شده است. در غیر این صورت ممکن است خرابی در سوئیچ درب یخچال،  برد یخچال و یا اختلال در صفحه نمایشگر اتفاق افتاده باشد.

حتی ممکن است اتصالات یخچال نیز دچار مشکل شده و همین موضوع بر روی صفحه نمایش تاثیر بگذارد. در هر صورت اگر متوجه شدید که مشکل خاموش شدن صفحه نمایش یخچال از نوسان برق است، به هیچ عنوان آن را دستکاری نکنید. با نمایندگی تعمیرات کرج تماس گرفته و موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید. در این زمان باید تکنسین های حرفه ای که در زمینه عیب‌ یابی انواع یخچال ها به خصوص یخچال های امرسان تخصص دارند به خانه شما مراجعه کرده و وضعیت صفحه نمایشگر را از نزدیک ببینند. در صورتی که خرابی در صفحه باشد، قطعاً اقدامات لازم را انجام داده و حتی اگر لازم بدانند که صفحه را به طور کامل عوض کنند، قطعا از قطعات اصلی برای راه اندازی صفحه نمایش استفاده می کنند.

در هر صورت شما نباید برای عیب یابی یخچال دست به کار شوید. بهتر است اجازه دهید که تعمیرکاران تمامی مسئولیت کار را برعهده گرفته و در اولین زمان ممکن عیب یابی را برای شما انجام دهند.

ما در زمانی که کار به اتمام می رسد به شما یک ضمانت نامه تحویل می ‌دهیم که تضمین کننده نحوه عملکرد کارشناسان و تکنسین های ما بوده و طبق قوانین مندرج در نمایندگی تعمیرات کرج اگر دوباره همین خرابی در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، باید تعمیرکاری که قبلا وظیفه عیب یابی را بر عهده داشته مجدداً به خانه شما مراجعه کرده و آن را بررسی کند بدون اینکه هزینه ای از شما دریافت نماید.

 1669