1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

241 بازدید
نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

نمایندگی تعمیرات کنوود کرج – علی رغم این که برندهای زیادی در میان تولیدکنندگان انواع وسایل برقی فعالیت دارند، ولی همه آن ها از اعتبار کافی برخوردار نیستند. زمانی می توان یک شرکت تولید کننده را ایده آل نامید که نه تنها کیفیت وسایل تولیدی از نظر کارایی و عملکرد بالا باشد بلکه خدمات پس از فروش را نیز را کالاهای خود در نظر گیرد تا مشتری بداند که اگر در زمان استفاده از وسیله برقی نیاز به خدماتی من جمله تعمیر وسیله داشت بتواند به مراکز معتبر مراجعه کرده و مطمئن باشد که تعمیر وسیله با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

با توجه به آنچه که گفته شد برند کنوود به عنوان یکی از برندهای معتبر در کشور سعی داشته است به طرق مختلف از تولیدات خود حمایت کند و برای نمونه می توان به تاسیس نمایندگی های تعمیرات اشاره نمود. از آنجایی که فروش وسایل برقی کنوود در اغلب شهرهای ایران وجود دارد به همین دلیل این برند به منظور گسترش پوشش خدمات خود نمایندگی هایی را در اکثر مناطق کشور تاسیس کرده و نمایندگی تعمیرات کنوود کرج نیز با هدف حمایت از مشتریان ساکن کرج تاسیس شده است.

 

شماره های نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیرات کنوود کرج

 

نمایندگی تعمیرات کنوود عظیمیه
نمایندگی تعمیرات کنوود اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات کنوود خلج آباد
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات کنوود سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات کنوود فردیس
نمایندگی تعمیرات کنوود ملارد
نمایندگی تعمیرات کنوود بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات کنوود بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات کنوود مهرشهر
نمایندگی تعمیرات کنوود گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات کنوود شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات کنوود میانجاده
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات کنوود بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات کنوود جهانشهر
نمایندگی تعمیرات کنوود دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات کنوود منظریه
نمایندگی تعمیرات کنوود وحدت
نمایندگی تعمیرات کنوود انبار نفت
نمایندگی تعمیرات کنوود حافظیه
نمایندگی تعمیرات کنوود کیانمهر
نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه
نمایندگی تعمیرات کنوود آق تپه
نمایندگی تعمیرات کنوود محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات کنوود کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

1-   مهمترین خدمات نمایندگی ارائه خدمات در منزل مشتری است در این صورت نیازی نیست شما وسیله معیوب را به نمایندگی انتقال دهید که دردسر ساز خواهد بود بلکه کافی است با نمایندگی تماس گرفته و در اسرع وقت تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد تا در خانه خود شاهد تعمیرات در خانه باشید.

2-   با توجه به این که در این نمایندگی تعمیرکاران متخصص فعالیت می کنند به همین دلیل این اطمینان به شما داده می شود که تعمیرات وسایل برقی با کیفیت و سرعت بالا انجام گرفته و همچنین عیب یابی دقیق نیز صورت خواهد گرفت.

3-   شما با کمک نمایندگی می توانید از گارانتی وسیله برقی خود جهت استفاده از تعمیرات رایگان بهره مند شود. البته منوط به این که خرابی وسیله زمانی رخ بدهد که گارانتی آن اعتبار داشته باشد.

4-   روش هایی که در نمایندگی تعمیرات کنوود کرج برای تعمیر وسایل برقی به کار می رود کاملا به روز بوده و دقت بالایی دارند این مسئله بر روی کیفیت کار تاثیر خواهند گذاشت.

5-   تجهیزات مورد استفاده در نمایندگی تعمیرات کنوود کرج بسیار پیشرفته و مدرن بوده و در نتیجه در حین تعمیر وسیله هم سرعت عمل بالا می رود و هم آسیبی به قسمت های دیگر وارد نخواهد شد.

 

هزینه خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

با توجه به اینکه یکی از سوالات پرتکرار در بین مشتریان نمایندگی تعمیرات کنوود کرج بحث مبلغی است که باید برای خدمات دریافتی پرداخت کنند، اجازه دهید مواردی را با یکدیگر مورد بررسی قرار داده و برای شما توضیح دهیم که این هزینه ها به چه صورت برآورد می ‌شوند:

–        در صورتی که مشکل رخ داده در دستگاه را خود شما بتوانید با راهنمایی کارشناس ما برطرف کنید، هیچ هزینه ‌ای از شما دریافت نمی شود.

–        اگر لازم باشد که تعمیرکار به منزل شما بیاید تا دستگاه را به طور دقیق در حضور خود شما کنترل کند، برای رفت و آمد او هزینه ای در نظر نگرفته ایم.

–        تمامی هزینه‌ هایی که شما باید برای عیب یابی و تعمیر وسیله مربوطه پرداخت کنید، براساس نرخ به تصویب رسیده در اتحادیه محاسبه خواهد شد.

–        مسلما تعمیرکاران ما در درجه اول به فکر تعمیر کردن قطعات معیوب هستند چون اگر بتوانیم قطعه اصلی دستگاه را حفظ کنیم، قطعاً بهتر خواهد بود و البته این کار به نفع شما نیز تمام می شود چون هزینه ای را فقط برای تعمیر قطعه پرداخت می‌ کنید. در صورت نیاز به جا به جا کردن قطعه سوخته شده با یک قطعه دیگر، از قطعاتی استفاده می شود که ارجینال بوده و گارانتی دارد. شاید در درجه اول به این موضوع فکر کنید که قیمت آن ها گران است ولی اصل بودن آن تضمین کننده کیفیت و کارایی دستگاه خواهد بود چرا که برخی از تعمیرکاران دیگر که به صورت خصوص کار می کنند، از قطعات چینی استفاده کرده و اگر قیمت کار به ظاهر کاهش پیدا می ‌کند، برای همین است که قطعه از کیفیت کافی برخوردار نیست و لطمه جدی را به ساختار داخلی وسیله وارد خواهد کرد.

–       در برآورد کردن هزینه‌ ها تعمیرکاران ما موظف هستند که طبق قوانین نمایندگی، تخفیفاتی را برای شما عزیزان در نظر بگیرند. برای مثال از شما می خواهند به سراغ برگه گارانتی وسیله معیوب رفته و تاریخ اعتبار آن را چک کنید. اگر منقضی نشده باشد، باید حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا آن را به عنوان تخفیف ویژه از سوی نمایندگی برای شما در نظر بگیرد.

–       ارائه ضمانت نامه تعمیرات به شما عزیزان تضمین کننده این موضوع است که در صورت بروز مجدد همین مشکل در وسیله برقی در مدت اعتبار گارانتی تعمیرات، نمایندگی تعمیرات کنوود کرج هیچ هزینه ای را از شما دریافت نکرده و تعمیرکار خود را به خانه شما می رساند تا عیب یابی را مجددا انجام دهد.

 1669