1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج

220 بازدید
تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج

شهروندان استان البرز در صورت مشاهده مشکلات فنی در یخچال خود می توانند با مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج تماس بگیرند و از انواع خدمات تخصصی در زمینه سرویس، تعمیر و تعویض قطعات یخچال و فریزر های سیلور هاووس استفاده کنند.

این مجموعه همواره در راستای جلب رضایت خاطر مشتریان و کاربران یخچال های سیلور هاووس کوشا بوده است. افتخار پرسنل این مجموعه استفاده از کارشناسان و تکنسین های متخصص در حوزه تعمیر برند سیلور هاووس در کرج است.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال سیلور هاووس کرج

 

تعمیر یخچال سیلور هاووس عظیمیه
تعمیر یخچال سیلور هاووس اسلام آباد
تعمیر یخچال سیلور هاووس شهرک کلاک
تعمیر یخچال سیلور هاووس خلج آباد
تعمیر یخچال سیلور هاووس شهرک بنفشه
تعمیر یخچال سیلور هاووس سرحد آباد
تعمیر یخچال سیلور هاووس فردیس
تعمیر یخچال سیلور هاووس ملارد
تعمیر یخچال سیلور هاووس بلوار ارم
تعمیر یخچال سیلور هاووس بلوار دریا
تعمیر یخچال سیلور هاووس مهرشهر
تعمیر یخچال سیلور هاووس گوهر دشت
تعمیر یخچال سیلور هاووس شاهین ویلا
تعمیر یخچال سیلور هاووس شهرک ظفر
تعمیر یخچال سیلور هاووس میانجاده
تعمیر یخچال سیلور هاووس شهرک اوج
تعمیر یخچال سیلور هاووس بلوار باغستان
تعمیر یخچال سیلور هاووس جهانشهر
تعمیر یخچال سیلور هاووس دهقان ویلا
تعمیر یخچال سیلور هاووس منظریه
تعمیر یخچال سیلور هاووس وحدت
تعمیر یخچال سیلور هاووس انبار نفت
تعمیر یخچال سیلور هاووس حافظیه
تعمیر یخچال سیلور هاووس کیانمهر
تعمیر یخچال سیلور هاووس اندیشه
تعمیر یخچال سیلور هاووس آق تپه
تعمیر یخچال سیلور هاووس محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سیلور هاووس تماس حاصل فرمائید

 

هزینه تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج

 

هزینه تعمیر یخچال و فریزر سیلور هاووس با توجه به اینکه کدام قطعه دچار مشکل شده است و آیا این که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، متفاوت خواهد بود؛ بنابراین جهت تعیین کردن یک مبلغ دقیق برای هزینه تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج نیاز است که تعمیرکاران این مرکز از نزدیک یخچال را ببینند و پس از عیب یابی و تشخیص مشکل به وجود آمده، هزینه تعمیر را به مشتری اعلام کنند.

البته مشتریان عزیز می توانند با تماس با این مرکز و شرح دادن مشکل یخچال سیلور هاووس خود هزینه های حدودی مربوط به تعمیر را از کارشناسان این مرکز سؤال کنند.

 

مشکلات رایج یخچال سیلور هاووس

 

گاهی اوقات رعایت نکردن برخی از نکات و اصول نگهداری از یخچال های سیلور هاووس، سبب بروز مشکلات فنی در یخچال می شود. قرار دادن مواد غذایی بیش از حد داخل یخچال، عدم تنظیم درست دمای یخچال، خراب بودن لاستیک دور درب، وجود مشکل در کمپرسور و رله یخچال، خراب بودن فن اپراتور یخچال و کمبود گاز یخچال می تواند دلیل به وجود آمدن مشکلات عمده ‌ای در یخچال های سیلور هاووس شود. در ادامه به برخی از مشکلات رایج یخچال های سیلور هاووس می پردازیم.

·       خالی شدن گاز یخچال سیلور هاووس

یکی از مشکلات عمده و رایج کاربران نشت گاز یخچال است. به علت اینکه گاز یخچال برای سلامتی انسان مضر است، عملیات نشت یابی و شارژ گاز یخچال باید طبق اصول و دستورالعمل های ایمنی و توسط یک فرد متخصص در زمینه تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج انجام شود.

·       برفک زدن یخچال سیلور هاووس

خراب بودن سیستم برفک زدا یکی از دلایل برفک زدن داخل یخچال است. گاهی اوقات خرابی لاستیک دور درب یخچال سیلور هاووس نیز می تواند دلیل این مشکل باشد؛ اما جای نگرانی نیست چرا که کارشناسان مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج به راحتی می توانند لاستیک دور درب را تعویض کرده و مشکل یخچال شما را برطرف کنند.

·       خراب شدن برد الکترونیکی یخچال سیلور هاووس

یکی از قسمت های مهم یخچال که ممکن است دچار مشکل شود و عملکرد کل قسمت ها را تحت تأثیر دهد قرار دهد برد الکترونیکی یخچال سیلور هاووس است. تعمیر برد تنها از عهده افراد با تجربه و متخصص در زمینه تعمیر یخچال سیلور هاووس بر می آید؛ بنابراین تعمیر یخچال خود را به افراد غیر حرفه ای نسپارید. چرا که ممکن است مشکلات بزرگ تری برای شما پیش بیاید و ناچار به پرداخت هزینه ‌های بسیار بالایی شوید.

 

عیب یابی و تعمیر یخچال سیلورهاووس در کرج

 

·       چرا یخچال سیلور هاووس سر و صدای ناهنجاری تولید می کند؟

گاهی اوقات به علت شل شدن پیچ سفت کننده موتور یخچال، سر و صدا های غیر عادی از یخچال های سیلور هاووس شنیده می شود. البته خرابی فن نیز ممکن است دلیل این سر و صدا ها باشد؛ اما عیب یابی و تشخیص دلیل اصلی این مشکل باید توسط تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج انجام شود.

·       چرا یخچال سیلور هاووس سرما ندارد؟

عوامل زیادی ممکن است دلیل عدم سرمایش یخچال سیلور هاووس باشد. نشت گاز در سیستم، خراب شدن سیستم دیفراست، خرابی فن یا برد یخچال و همچنین از فشار افتادن کمپرسور یخچال سیلور هاووس می تواند دلیل نداشتن سرما باشد.

 

تعمیر موتور یخچال سیلورهاووس در کرج

 

اصلی ترین قطعه یخچال موتور آن است. تعمیر و تعویض موتور تنها در صورتی ممکن است که ابتدا لوله‌ های دستگاه که حاوی روغن و ذره های معلق از سوختن کمپرسور هستند، کامل شسته شوند.

ابتدا تعمیرکار یا تکنیسین مورد نظر باید گاز داخل دستگاه را با توجه به اصول ایمنی خارج کند و تمام لوله ها را شستشو دهد. سپس موتور جدید را جایگزین کرده و پس از جوشکاری دقیق لوله ها، شارژ گاز یخچال را توسط دستگاه وکیوم انجام دهد.

توضیحات ارائه شده به این منظور عنوان شدند که انجام تعمیر و تعویض موتور یخچال سیلور هاووس کار افراد غیر حرفه ‌ای نیست و نیاز به تجربه و تخصص در زمینه تعمیر یخچال دارد. تنها یک تماس کافی است تا متخصصان و کارشناسان نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج در محل مورد نظر شما حاضر شده و مشکلات دستگاه شما را برطرف نمایند.

 

تعمیر موتور یخچال سیلورهاووس در کرج

تعمیر موتور یخچال سیلورهاووس در کرج

 

اولویت ها و ویژگی های مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج

 

تعمیرکاران و پرسنل مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج بر اساس اصول حرفه ای و اولویت های تعیین شده توسط مدیریت این مجموعه، اولویت خود را پاسخگویی سریع در تمام روز های هفته قرار داده اند.

به این طریق مشتریان عزیز ساکن شهر کرج می توانند با برقراری یک تماس با این مرکز هماهنگی های لازم را جهت اعزام نیرو به محل مورد نظر خود انجام دهید. گذراندن دوره های آموزشی جهت آشنایی با قطعات و لوازم انواع مدل های یخچال های سیلور هاووس یکی دیگر از ویژگی ‌های این مرکز می باشد.

داشتن آشنایی با قطعات و تخصص در زمینه تعمیر یخچال سیلور هاووس سبب می‌ شود تا تعمیرکاران بتوانند در کوتاه ‌ترین زمان ممکن عیب دستگاه را پیدا کنند و اقدامات لازم جهت برطرف نمودن آن را انجام دهند.

با توجه به حضور نیرو های فنی در محل مورد نظر مشتری دیگر نیازی به حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه ندارید و می توانید کلیه امور تعمیراتی را در منزل خود و با نظارت مستقیم داشته باشید. به این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه ‌های مربوط به جابجایی ندارید و همچنین امکان آسیب دیدن یخچال در حین جابجایی نیز از بین می رود.

 

راه های ارتباطی نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج

 

ساکنان استان البرز و شهر کرج می توانند از طریق شماره های تماس مرکز تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج با کارکنان این مجموعه تماس بگیرند و از تخصص و تجربه تکنیسین‌ های با تجربه و ماهر این مرکز برای برطرف کردن انواع مشکل یخچال سیلور هاووس خود بهره ببرند.

 

چرا یخچال سیلور هاوس برفک می زند؟

 

اگر چه برفک یکی از مشکلات رایج در یخچال به حساب می‌ آید اما شما باید مدل یخچال خود را در نظر داشته باشید. یخچال های امروزی از نوع نوفراست یا بدون برفک هستند. در واقع شما نباید در داخل یخچال برفک را مشاهده کنید. پس اگر متوجه شدید که محفظه داخلی دارای برفک است باید به این موضوع فکر کنید که حتماً مشکلی در داخل دستگاه ایجاد شده است:

–        در اولین قدم کنترل کنید که آیا تعداد دفعات باز و بسته کردن درب یخچال زیاد است؟ قطعاً با این کار به دلیل اینکه مدام هوای گرم وارد محفظه شده و فشار زیادی به یخچال وارد می شود، بدنه یخچال پر از برفک خواهد شد.

–       حتماً نوار لاستیکی دور درب را نیز بررسی کنید. اگر قدرت آهنربایی خود را از دست داده باشد، به دلیل اینکه هوای گرم به راحتی وارد شده و هوای سرد از آن خارج می شود، در چنین شرایطی نیز برفک زیادی در داخل یخچال تشکیل خواهد شد.

–        اما در برخی موارد عیب اساسی در داخل یخچال بروز کرده است برای مثال خرابی تایمر دیفراست خراب شدن ترموستات و یا اتصالی در بدنه کمپرسور می تواند منجر به تشکیل برفک بسیار زیاد در یخچال های نوفراست شود.

–        البته این نکته را نیز توجه داشته باشید اگر نصب یخچال به درستی انجام نگیرد، می تواند زمینه را برای بروز مشکلاتی همانند برفک زیاد فراهم کند.

به طور کلی در صورتی که با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات کرج صحبت کرده و آن ها متوجه شوند که خرابی در قطعات بروز کرده است و باید حتما تعمیرکار یخچال را به طور کامل چک نماید، اجازه دهید که این روند پیش برود. البته ما از شما نمی‌خواهیم یخچال را جابجا کنید و به مرکز بیاورید بلکه کافی است تعیین کنید که چه زمانی در منزل حضور دارید تا تعمیرکار را به خانه شما بفرستیم. توجه داشته باشید اگر میزان برفک زیاد شده است و برای عیب یابی اقدام نکنید، فشار زیادی به قطعات داخلی وارد شده و هر لحظه احتمال سوختن موتور وجود دارد. پس به هیچ عنوان در این مورد سهل انگاری نکنید و اجازه دهید تعمیر یخچال سیلور هاووس در کرج به صورت کاملا حرفه ای و دقیق توسط تکنسین های ما انجام گیرد.

 1669