1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال سونیا در کرج

330 بازدید
تعمیر یخچال سونیا در کرج

رفع مشکلات فنی یخچال خود را به نمایندگی مرکز تعمیر یخچال سونیا در کرج بسپارید. از طریق شماره های تماس این مرکز می توانید مشکل یخچال خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان دریافت کنید. جلب رضایت مشتریان با ارسال به موقع نیرو های فنی به محل تعیین شده توسط مشتری، از جمله امتیازات این مرکز است.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال سونیا در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال سونیا در کرج

 

تعمیر یخچال سونیا عظیمیه
تعمیر یخچال سونیا اسلام آباد
تعمیر یخچال سونیا شهرک کلاک
تعمیر یخچال سونیا خلج آباد
تعمیر یخچال سونیا شهرک بنفشه
تعمیر یخچال سونیا سرحد آباد
تعمیر یخچال سونیا فردیس
تعمیر یخچال سونیا ملارد
تعمیر یخچال سونیا بلوار ارم
تعمیر یخچال سونیا بلوار دریا
تعمیر یخچال سونیا مهرشهر
تعمیر یخچال سونیا گوهر دشت
تعمیر یخچال سونیا شاهین ویلا
تعمیر یخچال سونیا شهرک ظفر
تعمیر یخچال سونیا میانجاده
تعمیر یخچال سونیا شهرک اوج
تعمیر یخچال سونیا بلوار باغستان
تعمیر یخچال سونیا جهانشهر
تعمیر یخچال سونیا دهقان ویلا
تعمیر یخچال سونیا منظریه
تعمیر یخچال سونیا وحدت
تعمیر یخچال سونیا انبار نفت
تعمیر یخچال سونیا حافظیه
تعمیر یخچال سونیا کیانمهر
تعمیر یخچال سونیا اندیشه
تعمیر یخچال سونیا آق تپه
تعمیر یخچال سونیا محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سونیا تماس حاصل فرمائید

 

ویژگی‌ های نمایندگی مرکز تعمیر یخچال سونیا در کرج

 

·       استفاده از کارشناسان و تکنسین های مجرب و کارآزموده

·       تعمیرات انواع مدل های یخچال سونیا در کرج

·        ارائه مشاوره کارشناسی رایگان برای عیب یابی یخچال های سونیا

·       استفاده از نیرو های فنی متعهد و خوش قول

·        امکان اعزام نیرو و سرویس دهی به تمام مناطق شهر کرج

·        ارائه خدمات تعمیر یخچال سونیا در محل تعیین شده توسط مشتری

·       سرعت در پاسخگویی و ثبت درخواست تعمیر

·        به کار بردن قطعات جایگزین فابریک یخچال سونیا

·       ارائه برگه گارانتی برای قطعات تعویضی

 

آموزش تعمیر یخچال سونیا در کرج

 

یخچال یکی از لوازم فوق العاده ضروری در منزل است و در صورتی که یک روز خراب شود، مشکلات عمده ای برای کل خانواده ایجاد می شود و برنامه زندگی افراد را به هم می ریزد. اگر یخچال شما خراب شده است و کار نمی کند می توانید با مرکز تعمیر یخچال سونیا در کرج تماس بگیرید تا ما در اولین فرصت خودمان را به شما برسانیم و اقدامات لازم جهت برطرف کردن مشکل یخچال را انجام دهیم. در ادامه به برخی از خرابی ها و راهکار های برطرف کردن مشکلات یخچال سونیا در کرج می پردازیم.

 

چرا یخچال سونیا کار نمی کند؟

 

چنانچه مشاهده کردید یخچال شما روشن نمی شود و کار نمی کند، ابتدا دوشاخه ها و پریز برق را بررسی کنید. گاهی اوقات بروز مشکل در سیم‌ کشی و پریز برق علت کار نکردن لوازم الکترونیکی است.

اگر دوشاخه و پریز مشکلی نداشتند و سیم های رابط نیز خراب نبودند در مرحله بعد باید رله استارت، رله بار زیاد و در نهایت موتور یخچال، مورد بررسی قرار گیرد و در صورت خرابی توسط یک تکنیسین ماهر و با تجربه تعویض شود.

 

چرا سرمای یخچال سونیا بسیار زیاد است؟

 

گاهی سرمای یخچال سونیا بسیار زیاد است اما یخچال اتومات نمی کند. دلیل این مشکل ممکن است جدا شدن لوله بلوی ترموستات از اپراتور باشد. بعضی اوقات وجود اتصالی بین سیم های ترموستات یخچال سونیا و یا خرابی ترموستات، موجب به وجود آمدن این مشکل می شود و حتماً باید توسط تکنسین ها و نیرو های فنی مرکز تعمیر یخچال سونیا در بین کرج بررسی شود.

 

چرا یخچال سونیا هنگام کار کردن صدا های غیر عادی ایجاد می کند؟

 

اگر پیچ های محکم کننده موتور یخچال سونیا شل شده باشد و یا لاستیکی که وظیفه صدا گیری موتور را به عهده دارد خراب شده باشد، موجب به وجود آمدن صدا های ناهنجار در یخچال می شود. بهتر است نسبت به تعویض لاستیک و یا سفت نمودن پیچ های موتور اقدام نمایید تا مشکل سر و صدای یخچال سونیا برطرف شود.

 

چرا یخچال سونیا زیاد برفک می زند؟

 

اگر لاستیک درزگیر دور درب یخچال سونیا خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد این مشکل به وجود می آید؛ بنابراین توصیه می کنیم به صورت منظم و دوره ‌ای یخچال خود را سرویس کنید و لاستیک های دور درب را تعویض کنید.

 

چرا بدنه یخچال سونیا برق دارد؟

 

اگر یخچال شما اتصالی بدنه دارد، ممکن است این مشکل به دلیل سیم های رابط یخچال باشد که اتصالی کرده اند. باید بررسی کنید که سر سیم های رابط برفک نزده باشد و یا اگر بدنه کمپرسور اتصالی داشته باشد حتماً کمپرسور را تعویض کنید.

وجود مشکل در ترموستات و یا چراغ یخچال نیز باعث به وجود آمدن اتصالی در بدنه یخچال می شود و حتماً باید توسط یک نیروی فنی و باتجربه بررسی و عیب یابی شود.

 

چرا سرمای یخچال سونیا کم است؟

 

در ابتدا باید برنامه‌ های دمای یخچال را به درستی تنظیم کنید. اگر همچنان مشکل رفع نشود، ممکن است به دلیل کثیف بودن لوله های رابط باشد؛ بنابراین بهتر است لوله ها را تمیز کنید و دستگاه را شارژ کنید.

 

 چرا یخچال سونیا زود به زود اتوماتیک می کند؟

 

اگر درجه ترموستات یخچال شما کم باشد ممکن است چنین مشکلی به وجود بیاید. بهتر است درجه ترموستات را به درستی تنظیم کنید. گاهی اوقات وقتی سرما زیاد است موتور ناچارا زیاد تر کار می کند و زودتر اتوماتیک می کند.

 

چرا یخچال سونیا به صورت منظم کار نمی کند و بعد از چند بار ریپ زدن شروع به کار می کند؟

 

خراب بودن رله استارت موجب به وجود آمدن چنین مشکلاتی در یخچال های سونیا شده و باعث می شود یخچال یکسره کار کند و در اپراتور سرما تولید نشود. اگر گاز یخچال نیز کم شده باشد ممکن است چنین مشکلاتی را به وجود بیاورد. گاهی اوقات کثیف بودن لوله های یخچال نیز دلیل این مشکل می‌ تواند باشد که نیاز به تعویض آن ها وجود دارد تا مشکل برطرف شود.

 

 نکاتی جهت نگهداری یخچال سونیا در کرج

 

·       از قرار دادن بار زیاد در داخل درب یخچال سونیا خودداری کنید.

·       لاستیک دور درب را به منظور عایق بندی درست، به صورت منظم تعویض کنید.

·        درب یخچال خود را به مدت طولانی باز نگذارید.

·        از قرار دادن یخچال در کنار وسایل گرمایشی و در معرض نور خورشید خودداری کنید.

اگر هر گونه مشکل و یا کد های خطای مختلفی را روی صفحه نمایش یخچال سونیا مشاهده کردید با نمایندگی مرکز تعمیر یخچال سونیا در کرج تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت پرسنل با تجربه این مجموعه استفاده کنید.

 

 نکاتی جهت نگهداری یخچال سونیا در کرج

نکاتی جهت نگهداری یخچال سونیا در کرج

 

هزینه تعمیر یخچال سونیا در کرج

 

مجموعه نام آشنای نمایندگی و مرکز تعمیر یخچال سونیا در کرج انواع اقدامات لازم برای تعمیر یخچال های سونیا را در محل مورد نظر مشتری انجام می ‌دهد؛ بنابراین نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل و جابجایی وجود ندارد. هزینه تعمیر هر قطعه با قطعه دیگر متفاوت است و تعیین دقیق مبلغ دریافتی توسط تعمیرکار پس از انجام اقدامات لازم انجام می شود. کلیه هزینه ها منصفانه بوده و بر اساس نرخ تعیین شده و مصوب اتحادیه است.

 

چرا قسمت فریزر یخچال سونیا کار نمی کند؟

 

برای هر یخچالی یک فریزر کوچک طراحی شده است که شما می ‌توانید حجم کمی از مواد غذایی را در آن نگه دارید و یا اینکه برای تابستان یخ آماده در داخل یخچال داشته باشید. شاید این مسئله برای شما نیز به وجود آمده باشد که بعد از باز کردن درب فریزر، متوجه می شوید مواد غذایی در داخل فریزر یخ نزده اند. حتی اگر لیوان آبی در داخل فریزر قرار دهید باز هم منجمد نمی ‌شود. اما علت این اتفاق چیست:

–        قبل از هر چیز کنترل کنید که آیا درب فریزر را به طور کامل بسته بودید یا خیر. گاهی اوقات مشتریانی که با نمایندگی تعمیرات کرج تماس می‌ گیرند به این موضوع توجهی نداشته و درب را به طور کامل نبسته اند. به همین دلیل سرمای فریزر خارج شده و نمی تواند فرآیند انجماد را انجام دهد.

–        از طرف دیگر حجم مواد غذایی که در داخل فریزر یخچال قرار می دهید را کنترل کنید. مسلما شما نباید از این محفظه کوچک انتظار داشته باشید که بخش زیادی از مواد غذایی را منجمد کند. بنابراین اگر مواد غذایی در داخل فریزر یخچال زیاد است، حجم آن را کم کنید و اکنون بررسی نمایید که آیا این مواد غذایی یخ می زنند یا خیر.

در صورتی که این دو مورد باعث بروز مشکل نشده بودند، باید حتماً اجازه دهید که تکنسین های ما از نزدیک یخچال را بررسی کرده و فرآیند عیب یابی و تعمیر یخچال سونیا در کرج را انجام دهند چون به احتمال زیاد یا کمپرسور یخچال خراب شده است و یا اینکه در برد دستگاه اختلال به وجود آمده و به همین دلیل نمی تواند سرمای کافی را برای قسمت فریزر تامین نماید. البته تا زمان مراجعه تعمیرکار که البته خود شما تعیین می کنید، نیازی نیست یخچال را از برق جدا کنید. خراب شدن فریزر خللی در کمپرسور یخچال ایجاد نکرده و شما می توانید همچنان یخچال را به جریان  برق متصل نگه دارید.

 1669