1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ارج در کرج

263 بازدید
تعمیر یخچال ارج در کرج

به منظور آشنایی با ویژگی ها و خدمات مجموعه تعمیر یخچال ارج در کرج با ما همراه باشید. ساکنان استان البرز و شهر کرج می توانند ضمن تماس با کارشناسان این مجموعه از مشاوره رایگان تلفنی برای برطرف نمودن مشکل یخچال ارج خود استفاده کنند.

مشتریان عزیز می توانند با استفاده از خدمات این مجموعه کیفیت را احساس نمایند. برای تماس با این مجموعه می توانید از طریق شماره های مربوطه در تمام روز های هفته با تکنسین ها و کارشناسان متخصص در زمینه تعمیر یخچال ارج در کرج ارتباط برقرار کنید.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال ارج در کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

هزینه تعمیر یخچال ارج در کرج

 

هزینه تعمیر یخچال ارج توسط تعمیرکاران و تکنسین ‌های با تجربه مجموعه تعمیر یخچال ارج در کرج بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کارشناسان این مجموعه پس از حضور در منزل مشتری و بررسی دقیق مشکل یخچال هزینه های مربوط به تعمیر را خدمت مشتری اعلام می نمایند و در صورت رضایت طرفین تعمیر یخچال آغاز می‌ شود.

در پایان تعمیرات، فاکتور های مربوط به هزینه تعمیر یخچال ارج با توجه به قیمت های تصویب شده توسط اتحادیه آماده شده و خدمت مشتری تحویل داده خواهد شد. هزینه های مربوط به تعمیر یخچال ارج با توجه به اینکه چه قطعه ای خراب شده باشد و یا اینکه قطعه نیاز به تعویض یا تعمیر دارد متفاوت خواهد بود.

 

خدمات مجموعه تعمیر یخچال ارج در کرج

 

تکنسین ها و تعمیرکاران مجموعه تعمیر یخچال ارج در کرج با تمام مدل های یخچال ارج آشنایی دارند. این کارشناسان دوره های لازم جهت تعمیر تخصصی قطعات یخچال های ارج را سپری نموده اند و قادر هستند خدمات متنوعی در زمینه تعمیر یخچال ارج و یا تعویض قطعات این دستگاه به مشتریان عزیز در شهر کرج ارائه کنند. در ادامه به برخی از خدمات این مرکز اشاره می کنیم.

·       سرویس و تعویض لاستیک دور درب یخچال ارج

·        تعویض تایمر یخچال ارج

·        اقدامات لازم برای شارژ گاز یخچال ارج

·       تعمیر و تعویض ترموستات یخچال ارج

·        تعویض فن یخچال ارج

·        تعمیر و تعویض موتور یخچال ارج

 

عیب یابی و تعمیر یخچال ارج در کرج

 

برند ارج یکی از قدیمی ‌ترین نام ها در زمینه تولید لوازم خانگی ایرانی است و اغلب افراد، خاطره خوبی از استفاده از محصولات این برند دارند؛ اما تمام محصولات با کیفیت نیز ممکن است به دلیل عدم استفاده صحیح و یا فرسودگی دچار مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. در ادامه به بیان برخی از مشکلات رایج یخچال های ارج می پردازیم.

·       علت سر و صدای زیاد یخچال های ارج چیست؟

پر سر و صدا بودن یخچال های ارج می‌ تواند به دلیل خرابی فن کندانسور باشد. گاهی اوقات فن خنک کننده نیز اگر دچار خرابی شود، ممکن است سر و صدا های زیادی تولید کند. در ابتدا سعی کنید که هر گونه گرفتگی و آلودگی که مانع حرکت کردن فن می ‌شود را رفع کنید، تا هوا بتواند به راحتی حرکت کند. اگر موتور فن گرفته باشد باید تعویض شود. این کار نیاز به تجربه و تخصص تکنیسین ‌های مجموعه تعمیر کرج دارد.

·       علت یکسره کار کردن یخچال ارج چیست؟

گاهی اوقات اگر درب یخچال به مدت طولانی باز بماند یا کویل های کندانسور یخچال ارج کثیف شوند، این مشکل برای یخچال پیش می آید و علیرغم یکسره کار کردن فن، یخچال خنک نمی کند. بهتر است قبل از انجام هر کاری دفترچه راهنمای یخچال خود را مطالعه کنید؛ اما چنانچه خودتان نتوانستید مشکل را برطرف کنید با مجموعه تعمیرات یخچال تماس بگیرید.

·       علت یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال ارج چیست؟

در اولین مرحله بهتر است مطمئن شوید که دمای یخچال را به درستی تنظیم کرده اید. گاهی اوقات قرار دادن درجه یخچال روی سرد ترین حالت باعث به وجود آمدن این مشکل می شود. بهتر است دمای یخچال را در فصول مختلف تغییر دهید. چنانچه مواد غذایی را در نزدیکی دریچه قرار داده باشید، همین امر نیز ممکن است باعث یخ زدگی مواد غذایی شود. محل قرارگیری مواد غذایی را تغییر دهید.

·       علت کار نکردن یخچال ارج چیست؟

در ابتدا پریز برق و سیم های اتصال را بررسی کنید. اگر پریز سالم بود و سیم های برق نیز مشکلی نداشتند، ممکن است جریان برق به درستی برقرار نشود. در صورت تست این موارد و مشخص شدن این نکته که مشکل از خود یخچال است، بهتر است برای تست کمپرسور یا ترموستات یخچال از تعمیرکاران متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال کمک بگیرید.

گاهی اوقات وجود مشکل و اتصالی در سیم کشی داخلی، خراب بودن ترموستات، باعث بروز مشکل در موتور یخچال باعث می شود. خرابی موتور تبعات جبران ناپذیری دارد و هزینه ‌های بسیار زیادی به کاربران یخچال های ارج تحمیل می کند.

در نهایت به مشتریان و کاربران یخچال های ارج توصیه می کنیم، چنانچه با هرگونه خرابی و عملکرد نادرست در یخچال خود مواجه شدند و یا ارور های مختلفی را روی نمایشگر یخچال ارج مشاهده کردند، از افرادی که سررشته ای در تعمیر یخچال های ارج ندارند درخواست کمک نکنند و تنها با مراکز معتبر تعمیر یخچال ارج تماس بگیرند.

 

عیب یابی و تعمیر یخچال ارج در کرج

عیب یابی یخچال ارج در کرج

 

ویژگی های مجموعه تعمیر یخچال ارج کرج

 

پرسنل مجموعه تعمیر یخچال ارج در کرج تمام تلاش خود را در راستای برآورده ساختن خواسته های مشتریان و جلب رضایت آن ها انجام می دهند. به همین منظور در تمام روز های هفته پاسخگوی تماس های مشتریان عزیز از سراسر مناطق کرج هستند.

خدمت رسانی به صورت حضوری و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل تعیین شده توسط مشتری انجام می شود. این امر سبب می شود تا مشتریان بر عملیات تعمیر، نظارت داشته باشند و از اصل بودن قطعات تعویضی اطمینان پیدا کنند.

چراکه تعمیرکاران این مرکز با استاندارد های تعمیر یخچال ارج آشنا هستند و تنها از قطعات اورجینال برای تعمیر یخچال استفاده می‌کنند. تکنسین های این مرکز تجربه و آموزش را در اولویت اول کار خود قرار داده ‌اند و نسبت به تمام قطعات یخچال های ارج در انواع مدل های متنوع آشنایی دارند. به همین منظور می توانند در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه را پیدا کنند و برای برطرف نمودن آن بهترین راهکار را انتخاب کنند.

 

چرا موتور یخچال ارج بیش از اندازه داغ می شود؟

 

آشنایی با عیوب رایج و متداولی که در یخچال ها بروز می کنند این امکان را فراهم خواهد کرد که هر چه زودتر ما مشکل را ردیابی کرده و از بروز خرابی های جدی در دستگاه جلوگیری کنیم. برای مثال شاید شما متوجه داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال شده اید. برای مثال با علائمی همانند سر و صدای زیاد یخچال، گرم شدن محفظه داخلی، عدم یخ زدن مواد غذایی در قسمت فریزر و مشکلات دیگر، مواجه شده اید و اکنون به سراغ موتور می ‌روید که مطمئن شوید آیا سالم است یا خیر. در صورتی که متوجه شدید موتور یخچال بیش از اندازه داغ شده است، احتمال دارد یکی از اتفاقات زیر رخ داده باشد:

–        احتمال اینکه گاز یخچال کاهش پیدا کرده است بسیار زیاد خواهد بود. اگر می ‌بینید که محفظه داخلی خنک نمی‌ شود، این می ‌تواند نشان‌ دهنده تمام شدن گاز یخچال باشد. در نتیجه با شارژ شدن گاز، مشکل داغ شدن موتور نیز برطرف خواهد شد.

–        اما این احتمال وجود دارد که خرابی در کمپرسور یا در کندانسور یخچال بروز کرده و یا اینکه تنظیمات ترموستات از حالت نرمال خارج شده است. در چنین شرایطی است که شما به تعمیرکار بسیار حرفه ای و مجرب و با سابقه نیاز دارید چون باید عیب ایجاد شده به درستی تشخیص داده شود تا فشار از روی موتور برداشته شده و از سوختن آن جلوگیری گردد.

متاسفانه اگر تعمیرکار از دانش لازم برخوردار نباشد و نتواند عیب اصلی را شناسایی و برطرف کند، در چنین شرایطی به دلیل اینکه موتور همچنان تحت فشار است، به احتمال زیاد خواهد سوخت و راهی جز تعویض آن وجود ندارد. بهترین کار این است که اگر در کرج زندگی می کنید، با نمایندگی تعمیرات کرج تماس بگیرید تا تعمیرکار در زمانی که شما در خانه حضور دارید، به منزل مراجعه کرده و عیب یابی و تعمیر یخچال ارج در کرج را در عرض چند ساعت انجام دهد. در چنین شرایطی اگر برخی از قطعات هم دچار نقص جدی شده و نیاز باشد که تعویض گردند، تعمیرکار براساس قطعات اورجینال که از نمایندگی تحویل گرفته است، تعویض را انجام داده و گارانتی قطعات را به شما تحویل می دهد.

 1669