1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج

293 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج – برای خرید ماشین لباسشویی این امکان برای شما وجود دارد که در میان برندهای موجود، براساس نیاز و سلیقه خود بهترین را انتخاب نمایید. اما توصیه ما این است که برای خرید ماشین لباسشویی تنها به مشخصات دستگاه و شهرت برند اکتفا نکنید بلکه این مسئله را نیز در نظر بگیرید که ممکن است وسیله شما خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد در این زمان بزرگترین اشتباه این است که به یک تعمیرکار معمولی که دستی در تعمیر همه وسایل برقی دارد، مراجعه کنید. چنین فردی نمی تواند ماشین لباسشویی شما را به درستی عیب یابی کرده و تعمیرات دقیق را انجام دهد در نتیجه عاقلانه ترین کار، مراجعه به نمایندگی های تعمیرات است.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

زیرووات با توجه به اهمیت وجود نمایندگی های تعمیرات برای وسایل برقی، برای وسایل برقی تولید خود نیز در سراسر شهرهای کشور نمایندگی تعمیرات را تاسیس کرده است. با توجه به این که ماشین لباسشویی زیرووات بیشترین فروش را در شهر کرج داشته است لذا جهت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج می توان از نمایندگی تعمیرات کمک گرفت.

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج

 

نمایندگی تعمیرات زیرووات عظیمیه
نمایندگی تعمیرات زیرووات اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات زیرووات خلج آباد
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات زیرووات سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات زیرووات فردیس
نمایندگی تعمیرات زیرووات ملارد
نمایندگی تعمیرات زیرووات بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات زیرووات بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات زیرووات مهرشهر
نمایندگی تعمیرات زیرووات گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات زیرووات شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات زیرووات میانجاده
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات زیرووات بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات زیرووات جهانشهر
نمایندگی تعمیرات زیرووات دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات زیرووات منظریه
نمایندگی تعمیرات زیرووات وحدت
نمایندگی تعمیرات زیرووات انبار نفت
نمایندگی تعمیرات زیرووات حافظیه
نمایندگی تعمیرات زیرووات کیانمهر
نمایندگی تعمیرات زیرووات اندیشه
نمایندگی تعمیرات زیرووات آق تپه
نمایندگی تعمیرات زیرووات محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات زیرووات کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج

 

1-   در نمایندگی تعمیرات زیرووات از تعمیرکاران متخصص جهت تعمیر ماشین لباسشویی کمک گرفته می شود لذا این اطمینان به مشتریان داده می شود که وسیله شما با روش های جدید و تجهیزات کامل، با دقت و سرعت بالا تعمیر خواهد شد.

2-   با توجه به این که جابجایی ماشین لباسشویی به نمایندگی تعیمرات کار دشواری است لذا نمایندگی تعیمرات زیرووات خدمات تعمیر در منزل را برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج در نظر گرفته است با این کار هم تعمیرکار می تواند بهتر انجام وظیفه کند و هم این که شما خود شاهد روند کار و کیفیت تعمیرات خواهید بود.

3-   برای تمامی وسایل برقی من جمله ماشین لباسشویی زیرووات، گارانتی در نظر گرفته شده است حال در صورتی که خرابی وسیله در زمان اعتبار گارانتی رخ بدهد نمایندگی تعمیرات زیرووات خود را موظف می داند تعمیرات را به صورت رایگان برای شما انجام دهد.

4-   همچنین در صورتی تعمیرکار صلاح بداند برای  تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کرج برخی از قطعات وسیله باید تعویض گردد، این اطمینان به شما داده می شود که نمایندگی تعمیرات زیرووات از قطعات ارجینال استفاده کرده و تاثیر منفی بر عمر مفید ماشین لباسشویی نخواهد داشت.

 

آیا روشن نشدن ماشین نشان دهنده سوختن موتور است؟

 

کافی است یک وسیله برقی را به جریان برق وصل کنیم و روشن نشود. تنها چیزی که به ذهن ما می ‌رسد این است که قطعاً دستگاه سوخته است. اکنون تصور کنیم که چنین اتفاقی برای ماشین لباسشویی رخ بدهد. تصور اینکه بخواهیم ماشین لباسشویی سوخته را به نمایندگی های تعمیرات ببریم، واقعاً اذیت کننده است چون جابجایی وسایل برقی بزرگ، دردسر بسیار زیادی را برای ما به همراه خواهد داشت. اما کمی خونسرد باشید. اجازه دهید چند مورد را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم که شاید چنین مواردی در ماشین لباسشویی زیرووات شما اتفاق افتاده و در نتیجه به هیچ عنوان به موتور دستگاه آسیبی نرسیده است:

–        به جای اینکه دست و پای خود را گم کنید سریعاً به سراغ جعبه فیوز خانه بروید و فیوز قسمتی از ساختمان که ماشین لباسشویی در آن قرار گرفته است را کنترل کنید. اگر جریان برقی که از فیوز کشیده می شود بسیار بیشتر از ظرفیت آن باشد، فیوز می پرد چون از این طریق می خواهد سلامت وسایل و تجهیزات برقی را حفظ کند. بنابراین اگر شاهد پریدن فیوز هستید، کافی است به قسمتی که ماشین لباسشویی است بروید، وسایل برقی را از آنجا جدا کنید و دوباره فیوز را به حالت عادی بازگردانید. در چنین شرایطی ماشین لباسشویی شما روشن خواهد شد.

–        اما ممکن است مشکل از فیوز نباشد. بنابراین در مرحله دوم، برق خانه را قطع کرده و به سراغ پریز برق و حتی محافظی بروید که به ماشین لباسشویی وصل است. باید مطمئن شوید که این قسمت ها سالم هستند. پریز را باز کنید و محافظ برق را نیز کنترل نمایید.

–       در صورتی که هیچ عیبی در پریز برق و همچنین محافظ نبود، باید مرحله سوم را اجرا نمایید. یعنی دوشاخه ماشین لباسشویی را کنترل کنید. احتمال خراب شدن دوشاخه نیز وجود دارد.

بعد از بررسی هر سه مورد ذکر شده، اکنون دوباره سعی کنید ماشین لباسشویی را روشن نمایید. در صورت عدم روشن شدن، کافی است با نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج تماس بگیرید. بدون هیچ گونه نگرانی و بدون اینکه نیاز باشد این وسیله را جابجا کنید، تعمیرکار به منزل شما می آید تا عیب یابی را انجام داده و در کمترین زمان و دقت بالا وسیله را به شما تحویل دهد.

 1669