1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کرج

322 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کرج

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کرج – برای هر خرید هر نوع وسیله برقی من جمله ماشین لباسشویی باید دقت داشت برندی را انتخاب نمایید هم از نظر تولید بهترین کیفیت را داشته باشد و هم این که خدمات پس از فروش را نیز برای کالاهای خود در نظر گرفته باشد. زیرا رایج ترین کاربرد این خدمات، تعمیر وسیله توسط نمایندگی های مجاز و تحت نظر همان برند است تا اطمینان حاصل شود که کیفیت کار بالا خواهد بود.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

ایندزیت از جمله برندهایی است که تنوع بالایی در تولیدات خود داشته و با توجه به آن که ماشین لباسشویی از جمله وسایل ضروری برای منزل به حساب می آید لذا این برند همواره سعی داشته است آخرین تکنولوژی ها را در ساخت این وسیله به کار ببرد تا عملکرد بالا و مصرف انرژی کمی داشته باشد. از طرف دیگر با توجه به این که این احتمال وجود دارد که ماشین لباسشویی ایندزیت خراب شود لذا در تمام شهرهای ایران من جمله کرج نمایندگی تعمیرات، وظیفه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را برعهده می گیرند برای مثال برای تعمیر لباسشویی ایندزیت کرج می توانید به نمایندگی تعمیرات ایندزیت کرج مراجعه کنید.

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کرج

نمایندگی تعمیرات ایندزیت عظیمیه
نمایندگی تعمیرات ایندزیت اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات ایندزیت شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات ایندزیت خلج آباد
نمایندگی تعمیرات ایندزیت شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات ایندزیت سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات ایندزیت فردیس
نمایندگی تعمیرات ایندزیت ملارد
نمایندگی تعمیرات ایندزیت بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات ایندزیت بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات ایندزیت مهرشهر
نمایندگی تعمیرات ایندزیت گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات ایندزیت شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات ایندزیت شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات ایندزیت میانجاده
نمایندگی تعمیرات ایندزیت شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات ایندزیت بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات ایندزیت جهانشهر
نمایندگی تعمیرات ایندزیت دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات ایندزیت منظریه
نمایندگی تعمیرات ایندزیت وحدت
نمایندگی تعمیرات ایندزیت انبار نفت
نمایندگی تعمیرات ایندزیت حافظیه
نمایندگی تعمیرات ایندزیت کیانمهر
نمایندگی تعمیرات ایندزیت اندیشه
نمایندگی تعمیرات ایندزیت آق تپه
نمایندگی تعمیرات ایندزیت محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات ایندزیت کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت کرج

 

1-   تعمیرات تخصصی و حرفه ای

در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نگران نباشید چرا که تنها کافی است با نمایندگی تعمیرات ایندزیت کرج تماس گرفته و عیب رخ داده را گزارش کنید در این صورت اولا تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود لذا نیاز به جابجایی وسیله و انتقال آن به نمایندگی نیست. دوم این که چون تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات ایندزیت کرج نسبت به تمام وسایل برقی به وسیله سیستم های مورد استفاده در طراحی و ساخت وسایل برقی ایندزیت به خوبی آشنا هستند لذا دقت آن در عیب یابی و سرعت آن ها در تعمیرات بالاست.

2-   ارائه خدمات براساس گارانتی

در زمان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت حتما برگه ضمانت نامه آن را بررسی کنید تا در صورتی که از نظر زمانی اعتبار دارد، نمایندگی رسمی تعمیرات ایندزیت  هیچ هزینه ای از شما دریافت نکند.

3-   تعویض قطعات

با توجه به این که گاها برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کرج نیاز به تعویض برخی از قطعات وجود دارد لذا نمایندگی تعمیرات ایندزیت کرج متعهد است که در این مورد از قطعات اصلی استفاده کند.

 

دلیل خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

 

شاید شما که در حال مطالعه این مطلب هستید با این مشکل مواجه شده اید که به طور ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار، خاموش شده و برنامه متوقف می شود. پس از آن هر چه سعی می ‌کنید که مجددا برنامه را به کار بیندازید، چنین چیزی امکان نداشته و در نتیجه نگران می شوید که شاید موتور دستگاه آسیب جدی را متحمل شده است. اجازه دهید در این قسمت ابتدا به بررسی دلایل بروز چنین اتفاقاتی بپردازیم:

–        ساده ترین علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی ایندزیت، بحث قطع شدن جریان برق خانه است. به همین سادگی! ممکن است مشکلی در جریان برق خانه اتفاق افتاده و شما متوجه آن نشده باشید. اگر دستگاه را در طول روز روشن کرده اید مسلماً با قطع شدن جریان برق نمی توانید متوجه این موضوع شوید چون لامپ ها خاموش است. بنابراین در اولین قدم باید ابتدا برق خانه را کنترل کرده و مطمئن شوید که مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

–       گاهی اوقات به دلیل نوسانات برقی شدیدی که در خانه وجود دارد پریز برق و حتی محافظ نیز دچار مشکلاتی گشته و به صورت ناگهانی خراب می شوند. شما باید در مرحله دوم مطمئن شوید که این دو قطعه سالم بوده و هیچ نقصی در آن ها وجود ندارد.

–        پس از آن به سراغ دو شاخه ماشین لباسشویی بروید. شاید تا همین دیروز دو شاخه هیچ مشکلی نداشته ولی همانطور که گفتیم وقتی فشار برق زیادی وارد دستگاه شود، قطعات داخلی دستگاه آسیب دیده و من جمله دوشاخه نیز در معرض آسیب است. باید حتماً دوشاخه برق را نیز کنترل نمایید.

در نهایت اگر تمامی این موارد را چک کردید و باز هم دستگاه نتوانست روشن شود، کافی است با نمایندگی تعمیرات ایندزیت در کرج تماس بگیرید و کلیه اقدامات انجام داده را برای کارشناسان ما توضیح دهید. از این پس مسئولیت کار را به ما بسپارید تا تعمیرات و عیب یابی را در حضور خود شما در خانه انجام دهیم و در همان روز بتوانید ماشین لباسشویی خود را سالم تحویل بگیرید.

 1669