1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن کرج

285 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی اوشن کرج

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن کرج – تعمیر هر وسیله برقی را باید به تعمیرکاری سپرد که به سیستم طراحی آن وسیله تسلط داشته باشد چرا که در غیر این صورت نه تنها ممکن است نتواند عیب رخ داده را به درستی شناسایی کند بلکه این احتمال وجود دارد که به دلیل دستکاری در قطعات، خرابی های جدید هم ایجاد شود. با توجه به حساسیت این مسئله، اغلب برندهای تولید کننده وسایل برقی نمایندگی های تعمیرات را تحت نظر خود در شهرهای مختلف کشور تاسیس کرده اند تا مردم بتوانند به راحتی از خدمات این نمایندگی ها استفاده کنند.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

اوشن نیز در کنار تمام برندهای برقی، دامنه خدمات خود را به شهرهای مختلف کشور گسترش داده است برای مثال در کرج نمایندگی تعمیرات اوشن کرج را به هدف حمایت از مشتریان و تعمیر وسایل برقی من جمله تعمیرات لباسشویی اوشن در کرج راه اندازی کرده است در نتیجه مردم برای استفاده از خدمات این نمایندگی نیاز نیست به تهران یا شهرهای اطراف مراجعه نمایند.

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اوشن کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی اوشن کرج

 

نمایندگی تعمیرات اوشن عظیمیه
نمایندگی تعمیرات اوشن اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات اوشن شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات اوشن خلج آباد
نمایندگی تعمیرات اوشن شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات اوشن سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات اوشن فردیس
نمایندگی تعمیرات اوشن ملارد
نمایندگی تعمیرات اوشن بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات اوشن بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات اوشن مهرشهر
نمایندگی تعمیرات اوشن گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات اوشن شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات اوشن شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات اوشن میانجاده
نمایندگی تعمیرات اوشن شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات اوشن بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات اوشن جهانشهر
نمایندگی تعمیرات اوشن دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات اوشن منظریه
نمایندگی تعمیرات اوشن وحدت
نمایندگی تعمیرات اوشن انبار نفت
نمایندگی تعمیرات اوشن حافظیه
نمایندگی تعمیرات اوشن کیانمهر
نمایندگی تعمیرات اوشن اندیشه
نمایندگی تعمیرات اوشن آق تپه
نمایندگی تعمیرات اوشن محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات اوشن کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اوشن کرج

 

1-   مهمترین مزیت نمایندگی تعمیرات اوشن کرج این است که برای تعمیر وسیله برقی نیازی نیست که وسیله را به نمایندگی ببرید برای مثال برای تعمیرات لباسشویی اوشن کرج بردن ماشین لباسشویی به تعمیرگاه دردسر بزرگی است. برای رفع چنین مشکلی تنها کافی است با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را ارائه کنید در این زمان تعمیرکار مرتبط به منزل شما اعزام خواهد شد. لازم است بدانید که تمامی تعمیرکاران در این نمایندگی از تخصص کامل برای تعمیر وسایل برقی برخوردار هستند.

2-   در صورتی که می دانید گارانتی ماشین لباسشویی هنوز هم اعتبار دارد لذا برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن توسط نمایندگی تعمیرات اوشن کرج شما می توانید از خدمات تعمیرات رایگان بهره مند شوید.

3-   اگر تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی اوشن کرج تشخیص دهد که عیب رخ داده در اثر خرابی برخی از قطعات بوده است، نمایندگی تعمیرات اوشن کرج این اطمینان را به شما می دهد که از قطعات ارجیال استفاده شود تا کوچکترین آسیبی به ماشین لباسشویی در اثر این تعویض قطعات وارد نگردد.

4-   با توجه به این که در نمایندگی تعمیرات اوشن کرج از متدهای پیشرفته و تجهیزات کامل جهت تعمیر ماشین لباسشویی اوشن کرج استفاده می شود لذا کیفیت کار و سرعت عمل بالا خواهد بود.

 

دلیل قطع نشدن فرآیند آبگیری در ماشین لباسشویی اوشن

 

شاید این اتفاق را تجربه کرده باشید که علی رغم خاموش بودن ماشین لباسشویی، ولی همچنان آب وارد مخزن شده و وقتی که درب ماشین رو باز می کنید، کمی آب در کف دیگ انباشته شده است. این اتفاق به چه دلیلی رخ می دهد؟ چون همه ما می‌دانیم که آبگیری باید تنها در زمان روشن بودن دستگاه صورت گیرد، مهمترین دلایل بروز این اتفاق عبارتند از:

–        باید اول به سراغ شیر ورودی آب بروید. اگر این شیر سالم نباشد، حتی زمانی که ماشین لباسشویی خاموش است، فرآیند آبگیری انجام شده و کمی آب کف دیگ باقی می ماند. حتی ممکن است آبگیری به قدری انجام شود که از ماشین لباسشویی سرازیر گردد.

–        ممکن است که آسیبی به قطعات داخلی نیز وارد شده باشد. بنابراین اگر مطمئن هستید شیر ورودی آب سالم است، بهتر است ماشین لباسشویی را دستکاری نکنید بلکه با نمایندگی تعمیرات اوشن کرج تماس بگیرید و این مشکل را به کارشناسان ما اطلاع دهید.

باید تکنسین ها در اولین زمان به خانه شما مراجعه کرده و عیب یابی دقیق را انجام دهند. برای مثال امکان دارد که هیدروستات ماشین خراب شده باشد. هیدروستات وظیفه اندازه گیری سطح آب در داخل دیگ را برعهده دارد. اگر این قطعه خراب شود، به دلیل اینک این اندازه گیری با دقت انجام نمی شود، بنابراین آبگیری نیز متوقف نخواهد شد و اگر ماشین لباسشویی خاموش باشد، باز هم آب وارد ماشین می شود. ممکن است که پارگی هایی در شلنگ ورودی به سمت هیدروستات وجود داشته باشد که در این صورت حتما باید شلنگ را عوض عوض کنید تا این مشکل برطرف گردد. به هر حال برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در کرج به هیچ عنوان سر خود عمل نکنید چون این مسئله نیاز به تخصص دارد و اگر تعمیرکار از مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است آسیب های بیشتری را به قطعات داخلی ماشین وارد کرده و حتی عیوب بیشتری در آن بروز کند. بهترین راهکار این است که به سراغ تعمیرکاران حرفه ای در نمایندگی تعمیرات اوشن کرج رفته و مسئولیت کار را به آن ها بسپارید بدون اینکه نیاز باشد دستگاه را از خانه به نمایندگی منتقل کنید.

 1669