1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج

200 بازدید
نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج

نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج – اغلب افراد برای خرید وسایل برقی تنها به سراغ شهرت برند و ظاهر آن نمی روند بلکه این مسئله برای آن ها مهم است که برند مربوطه خدمات پس از فروش را نیز ارائه کند و کمتر کسی را می توان یافت که به این فاکتور اهمیت ندهد.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که وجود این خدمات چه مزیتی خواهند داشت؟ با ذکر یک مثال اهمیت این موضوع را شرح خواهیم داد. فرض کنیم که دستگاه شما خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد آیا می توان به هر تعمیرکاری اعتماد نمود. چرا که ممکن است علم کافی نداشته باشد و یا این که صداقت در کار را رعایت نکرده و در نتیجه کیفیت تعمیرات انجام شده پایین باشد. در این زمان است که وجود نمایندگی های تعمیرات  می تواند مفید باشد.

 

شماره های نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

مناطق تحت پوشش تعمیرات زیرووات کرج

 

نمایندگی تعمیرات زیرووات عظیمیه
نمایندگی تعمیرات زیرووات اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات زیرووات خلج آباد
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات زیرووات سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات زیرووات فردیس
نمایندگی تعمیرات زیرووات ملارد
نمایندگی تعمیرات زیرووات بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات زیرووات بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات زیرووات مهرشهر
نمایندگی تعمیرات زیرووات گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات زیرووات شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات زیرووات میانجاده
نمایندگی تعمیرات زیرووات شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات زیرووات بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات زیرووات جهانشهر
نمایندگی تعمیرات زیرووات دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات زیرووات منظریه
نمایندگی تعمیرات زیرووات وحدت
نمایندگی تعمیرات زیرووات انبار نفت
نمایندگی تعمیرات زیرووات حافظیه
نمایندگی تعمیرات زیرووات کیانمهر
نمایندگی تعمیرات زیرووات اندیشه
نمایندگی تعمیرات زیرووات آق تپه
نمایندگی تعمیرات زیرووات محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات زیرووات کرج تماس حاصل فرمائید

برند زیرووات با توجه به این که سعی دارد رضایت مشتریان را در تولیدات خود به همراه داشته باشد به همین دلیل نمایندگی تعمیرات را در شهرهای مختلف کشور تاسیس کرده و با توجه به آمار فرش وسایل برقی زیرووات در شهر کرج، نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج به منظور ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان ساکن این شهر فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج

 

1-   تعمیرات حرفه ای و تخصصی

در نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج از روش های پیشرفته و همچنین تجهیزات کامل برای تعمیر وسیله استفاده شده و علاوه بر این تعمیرکاران فعال در این نمایندگی از دانش علمی و عملی کامل برای تعمیر تمامی وسایل برقی زیرووات برخوردار هستند در نتیجه در عیب یابی تخصص داشته و با سرعت و کیفیت بالایی عمل می کنند.

2-   تعمیرات در محل

در زمان خرابی وسایل برقی زیرووات نگران جابجایی وسیله نباشید چرا که تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج و اعلام خرابی، تعمیرکار مربوطه به منزل شما اعزام می شود. انجام تعمیرات در منزل هم باعث افزایش سرعت عمل و  کیفیت کاری می شود و هم این که شما خودتان شاهد نحوه عملکرد خواهید بود.

3-   تعویض قطعات با انواع اصل

بارها دیده شده است که خرابی دستگاه علت خراب شدن برخی از قطعات آن رخ داده در این زمان نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج متعهد است که از قطعات ارجینال استفاده کند تا سلامت دستگاه همانند روز اول شده  و خرابی مجدد رخ ندهد.

4-   تعمیرات با استفاده از گارانتی

در صورتی که نقص دستگاه در زمان اعتبار گارانتی رخ بدهد نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج تعمیرات رایگان را انجام خواهد داد.

 

پاسخگویی به سوالات مشتریان در نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج

 

تجربه تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج نشان می‌ دهد که در برخی موارد مشکلی که در دستگاه برقی رخ داده، به دلیل عدم آگاهی مشتری و در نتیجه استفاده نادرست از دستگاه بروز بوده و اگر راهنمایی ‌هایی برای چنین افرادی در نظر گرفته شود، خیلی راحت در زمان کوتاه و بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنند، می توانند مشکل به وجود آمده را برطرف کنند. با توجه به اینکه چندین مورد از چنین شرایطی را در نمایندگی شاهد بودیم، به همین دلیل یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج در نظر گرفته است، بحث پاسخگویی به سوالات مشتریان است.

کافی است به سایت ما مراجعه کنید و یا اینکه با شماره های قرار گرفته در سایت تماس برقرار نمایید. گروهی از کارشناسان ما مسئول پاسخگویی به سوالات شما به صورت کاملاً رایگان هستند و کارشناسانی را برای این امر در نظر گرفته ‌ایم که علاوه بر داشتن تخصص بسیار بالا، از صبر و حوصله زیادی برخوردار بوده و موظف هستند تمامی سوالات مشتریان پیرامون نحوه استفاده از دستگاه و حتی برطرف کردن مشکلات سطحی را پاسخگو باشند.

امکان برقراری ارتباط آنلاین را نیز فراهم کرده ایم تا شما به صورت تماس تصویری بتوانید دستگاه را به کارشناسان ما نشان داده و از راهنمایی های آن ها برای برطرف کردن مشکلی که در وسیله برقی رخ داده است استفاده کنید.

 

هزینه خدمات نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج

 

مسلما اعتماد کردن به یک مرکز کاملاً قانونی تحت نظر کارشناسان و تعمیرکاران متخصص، بهترین راهکاری است که شما می توانید برای نصب، راه اندازی و عیب یابی وسیله برقی خود انجام دهید.

همانگونه که متوجه شدید، این مرکز براساس اصول قانونی مدیریت می ‌شود که یکی از همین اصول، بحث محاسبه هزینه ها براساس نرخ مصوب در اتحادیه است. تمامی نمایندگی های مجاز موظف هستند با این نرخ، هزینه تعمیرات را محاسبه کنند.

بنابراین اصلاً نباید نگران هزینه ها باشید. به خصوص اینکه اگر در زمان خرابی دستگاه، با بررسی گارانتی آن متوجه شدید که اعتبار آن نگذشته است، می توانید به تکنسین های ما تحویل داده و از تخفیف ویژه که نمایندگی تعمیرات زیرووات کرج برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره مند شوید.

 1669