1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال یخساران در کرج

299 بازدید
تعمیر یخچال یخساران در کرج

خدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال یخساران از جمله مواردی است که توسط مرکز تعمیر یخچال یخساران در کرج انجام می شود. شهروندانی که در استان البرز و شهر کرج ساکن هستند می ‌توانند برای استفاده از هرگونه خدمات سرویس تعمیر و یا تعویض قطعات یخچال یخساران خود با شماره های مرکز تعمیرات ما تماس بگیرند و درخواست خود را، برای هرگونه خدماتی که نیاز دارند ثبت کنند.

این مجموعه افتخار دارد که تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب و با تجربه ای را در اختیار دارد همین امر موجب شده تا انواع تعمیرات مورد نظر مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیتی بسیار بالا در محل تعیین شده توسط مشتری انجام شود. وقت شناسی و تعهد اکیپ فنی مرکز تعمیر یخچال یخساران در کرج از ویژگی های مثبت پرسنل این مجموعه می باشد.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال یخساران در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال یخساران در کرج

 

تعمیر یخچال یخساران عظیمیه
تعمیر یخچال یخساران اسلام آباد
تعمیر یخچال یخساران شهرک کلاک
تعمیر یخچال یخساران خلج آباد
تعمیر یخچال یخساران شهرک بنفشه
تعمیر یخچال یخساران سرحد آباد
تعمیر یخچال یخساران فردیس
تعمیر یخچال یخساران ملارد
تعمیر یخچال یخساران بلوار ارم
تعمیر یخچال یخساران بلوار دریا
تعمیر یخچال یخساران مهرشهر
تعمیر یخچال یخساران گوهر دشت
تعمیر یخچال یخساران شاهین ویلا
تعمیر یخچال یخساران شهرک ظفر
تعمیر یخچال یخساران میانجاده
تعمیر یخچال یخساران شهرک اوج
تعمیر یخچال یخساران بلوار باغستان
تعمیر یخچال یخساران جهانشهر
تعمیر یخچال یخساران دهقان ویلا
تعمیر یخچال یخساران منظریه
تعمیر یخچال یخساران وحدت
تعمیر یخچال یخساران انبار نفت
تعمیر یخچال یخساران حافظیه
تعمیر یخچال یخساران کیانمهر
تعمیر یخچال یخساران اندیشه
تعمیر یخچال یخساران آق تپه
تعمیر یخچال یخساران محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال یخساران تماس حاصل فرمائید

 

آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال یخساران در کرج

 

چنانچه هر یک از مشکلات زیر را در یخچال یخساران خود مشاهده کردید می‌ توانید با توجه به این راهنما نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام کنید؛ اما اگر مشکل همچنان باقی بود، در اولین فرصت با تعمیرکاران متخصص و یک مرکز حرفه ای تعمیر یخچال یخساران در کرج تماس بگیرید.

·       یخچال یخساران سرمای زیادی دارد و به صورت اتوماتیک کار نمی کند.

برای برطرف کردن این مشکل باید چند قسمت از یخچال خود را بررسی کنید. اگر لوله آبی رنگ ترموستات اپراتور جدا شده باشد، ممکن است دلیل این مشکل باشد و تنها با قرار دادن این لوله در جای اصلی خود می ‌توانید مشکل را به سادگی برطرف کنید؛ اما گاهی اوقات اتصالی سیم های ترموستات، دلیل این مشکل به وجود آمده است. به همین جهت نیاز به عیب یابی توسط یک فرد متخصص دارد.

·       یخچال یخساران از کار افتاده است.

اگر یخچال شما از کار افتاده است و به هیچ وجه کار نمی کند. ابتدا پریز برق و وجود جریان را بررسی کنید. اگر سیم ها و اتصالات مشکلی نداشتند، ممکن است ایراد از ترموستات و یا رله استارت یخچال باشد. به همین جهت نیاز است که با یک تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر یخچال یخساران در کرج تماس بگیرید.

·       یخچال یخساران خیلی سریع اتوماتیک می کند.

دلیل زود به زود اتوماتیک کردن یخچال های یخساران کم بودن درجه ترموستات است. اگر ترموستات تنظیم باشد، این مشکل برطرف می ‌شود. گاهی اوقات به دلیل سرمای زیاد، موتور مجبور است زیاد کار کند و همین امر عملکرد نرمال یخچال را دچار مشکل می کند و نیاز به بررسی دارد.

·       سر و صدای یخچال یخساران زیاد است.

خیلی از کاربران یخچال های یخساران از سر صدای زیاد یخچال خود شکایت دارند. این سر و صدای زیاد یخچال ممکن است به دلیل شل شدن موتور یخچال باشد. اگر بتوانید خودتان پیچ مربوط به موتور را سفت کنید، دیگر سر و صدایی وجود نخواهد داشت. گاهی اوقات خراب شدن لاستیکی که وظیفه صداگیری پایه موتور یخچال را به عهده دارد، باعث سر و صدا های ناهنجار می ‌شود. تعویض این لاستیک توسط سرویس کاران مرکز تعمیر یخچال یخساران در کرج می تواند مشکل شما را برطرف کند.

 

هزینه تعمیر یخچال یخساران در کرج

 

مشتریان عزیزی که ساکن استان البرز و شهر کرج هستند می‌توانند با مرکز تعمیرات یخساران تماس بگیرند و مشکل یخچال خود را با کارشناسان ما مطرح کنند. در این صورت کارشناسان ما می توانند یک مبلغ حدودی برای تعمیر یخچال را اعلام کنند؛ اما در صورتی می ‌توانند هزینه دقیق مربوط به تعمیر را عنوان کنند که تکنیسین ‌های این مرکز به محل مراجعه کنند و به صورت دقیق مشکلات یخچال را بررسی و برطرف کنند.

گاهی اوقات به دلیل نیاز به جایگزین کردن یک قطعه اصل برای یخچال های یخساران، هزینه ‌های تعمیر مقداری متفاوت است؛ بنابراین تعیین دقیق مقدار هزینه تعمیر غیر ممکن است؛ اما هزینه های تعمیر کاملاً منصفانه و بر اساس شرایط تعیین شده اتحادیه خواهد بود.

 

اقدامات مرکز در کرج

 

انجام تمام تعمیرات مربوط به یخچال های یخساران توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر یخساران  پذیرفته می شود. از جمله اقداماتی که اکیپ فنی این مرکز انجام می‌دهند، می ‌توان به نصب و راه اندازی یخچال های یخساران، تعمیر موتور یخچال، شارژ گاز یخچال یخساران و برطرف کردن مشکلات نظیر آبریزی یخچال انجام می شود.

خدمات مربوط به بوگیری یخچال یخساران و یا تعویض لاستیک دور درب نیز از جمله اقداماتی است که توسط اکیپ فنی تعمیرات این مرکز قابل انجام است. برطرف کردن لرزش شدید یخچال در حین کار کردن، تنظیم سرمای یخچال یخساران و بررسی علت برفک نزدن دستگاه، همگی از جمله اقداماتی هستند که تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه ما در مرکز تعمیر یخساران در کرج برای جلب رضایت مشتریان انجام می دهند.

 

اقدامات مرکز تعمیر یخچال یخساران در کرج

اقدامات مرکز تعمیر یخساران

 

نکات ایمنی جهت نگهداری یخچال یخساران در کرج

 

با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده شده برای عایق بندی یخچال های یخساران از بهترین نوع و از جنس پلی یورتان است. این باعث می‌ شود تا طول عمر کمپرسور یخچال بسیار افزایش یابد و مصرف انرژی برق نیز متقابلاً کاهش پیدا کند. نوع کمپرسوری که برای یخچال های یخساران استفاده شده با شرایط آب و هوایی کشور ایران بسیار سازگار است؛ اما با وجود این کیفیت بسیار بالا، همچنان کاربران یخچال های یخساران باید نکات ایمنی را جهت نگهداری یخچال خود در نظر بگیرند.

·       از یک محافظ با کیفیت برای یخچال یخساران خود استفاده کنید.

·        فاصله یخچال تا دیوار را تنظیم کنید.

·        دقت کنید که یخچال شما در کنار اجاق گاز و لوازم گرمایشی در آشپزخانه قرار نداشته باشد.

·        به طور منظم و سالیانه از یک مرکز معتبر، برای سرویس یخچال خود و یا تعویض لاستیک های دور درب کمک بگیرید.

 

چرا نشتی آب در یخچال یخساران اتفاق می‌ افتد؟

 

شاید شما که این مطلب را مطالعه می کنید با این مشکل مواجه شده اید که از لوله های یخچال، آب نشت می کند. چرا این اتفاق می افتد؟ اگر شما با نمایندگی تعمیرات کرج تماس بگیرید کارشناسان ما حتما قبل از اینکه دست به کار شوند چند سوال از شما خواهند پرسید تا مطمئن شوند که چه خرابی در داخل دستگاه بروز کرده است. برای مثال:

–        در قسمت پشتی یخچال یک سینی وجود دارد که آب خارج شده از یخچال را در داخل خود نگه می دارد. اگر این سینی شکسته باشد قطعاً نشتی آب اتفاق می افتد. شما باید این قسمت را بررسی کنید.

–        اگر یخچال شما مجهز به آبسردکن و یخساز است باید شیر آب ورودی را نیز کنترل نمایید چون اگر سوراخ شده و یا از جای خود خارج شده باشد همین مسئله باعث نشتی آب در یخچال می گردد.

اما در غیر این صورت اجازه دهید تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل و دقیقاً در همان ساعت و روزی که شما ترجیح می دهید، به خانه شما آمده و یخچال را از نزدیک مورد بازبینی و بررسی قرار دهند چرا که باید تعمیر یخچال یخساران در کرج با دقت بالایی انجام گیرد تا متوجه شوند مشکل از کجا است. احتمال دارد لوله تخلیه یخچال سوراخ شده باشد و یا اینکه احتمال خرابی فیلتر آب یخچال و یا مشکل در لوله های متصل به یخساز و آبسردکن وجود دارد. البته یکی دیگر از دلایلی که منجر به نشتی آب در یخچال می شود بحث ذوب شدن برفک ها است. همین موضوع همچنین باعث می شود داخل یخچال و فریزر به خوبی خنک نشود. البته این موضوع به راحتی قابل برطرف شدن بوده و شما نباید نگران باشید. بلکه کار را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات کرج بسپارید و اکنون عقب بایستید و عملکرد آن ها را در خانه خود ملاحظه نمایید.

 

سخن پایانی

 

تمامی اقدامات مربوط به سرویس و تعمیر یخچال یخساران در کرج با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن، در محل مورد نظر مشتریان عزیز توسط مرکز تعمیراتی ما انجام خواهد شد. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن خودمان را به شما برسانیم.

انواع تعمیر و تعویض قطعات یخچال های یخساران را در محل شما انجام دهیم. افتخار ما ارائه خدمات با کیفیت احترام به مشتری است. مرکز تعمیرات ما همواره در راستای جلب رضایت همشهریان عزیزی که ساکن شهر کرج هستند پیشتاز بوده است.

 1669