1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

408 بازدید
تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

انجام تمام خدمات مربوط به تعمیر یخچال هیمالیا در کرج را به ما بسپارید و نگران نباشید. گاهی اوقات کاربران یخچال های هیمالیا به خاطر تمام شدن گارانتی کالای خود برای انجام تعمیرات دچار سردرگمی می شوند؛ اما ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که حتی با وجود پایان یافتن ضمانتنامه یخچال خود می توانید با مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج تماس بگیرید و خدماتی با کیفیت را دریافت کنید. کارکنان این مرکز با برخورداری از سال ها تجربه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا رضایت خاطر شهروندان عزیز را در شهر کرج و استان البرز فراهم کرده ‌اند.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال هیمالیا کرج

 

تعمیر یخچال هیمالیا عظیمیه
تعمیر یخچال هیمالیا اسلام آباد
تعمیر یخچال هیمالیا شهرک کلاک
تعمیر یخچال هیمالیا خلج آباد
تعمیر یخچال هیمالیا شهرک بنفشه
تعمیر یخچال هیمالیا سرحد آباد
تعمیر یخچال هیمالیا فردیس
تعمیر یخچال هیمالیا ملارد
تعمیر یخچال هیمالیا بلوار ارم
تعمیر یخچال هیمالیا بلوار دریا
تعمیر یخچال هیمالیا مهرشهر
تعمیر یخچال هیمالیا گوهر دشت
تعمیر یخچال هیمالیا شاهین ویلا
تعمیر یخچال هیمالیا شهرک ظفر
تعمیر یخچال هیمالیا میانجاده
تعمیر یخچال هیمالیا شهرک اوج
تعمیر یخچال هیمالیا بلوار باغستان
تعمیر یخچال هیمالیا جهانشهر
تعمیر یخچال هیمالیا دهقان ویلا
تعمیر یخچال هیمالیا منظریه
تعمیر یخچال هیمالیا وحدت
تعمیر یخچال هیمالیا انبار نفت
تعمیر یخچال هیمالیا حافظیه
تعمیر یخچال هیمالیا کیانمهر
تعمیر یخچال هیمالیا اندیشه
تعمیر یخچال هیمالیا آق تپه
تعمیر یخچال هیمالیا محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمائید

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال هیمالیا کرج

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال هیمالیا کرج

 

ارائه خدمات  جهت تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

 

–       تمامی خدمات ما با یک تماس تلفنی ارائه می شود. به عنوان نمونه نیازی نیست که شما یخچال را به مرکز انتقال دهید بلکه بلافاصله بعد از تماس شما، تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند. مزیت دیگر این اقدام، کنترل شما بر روی کیفیت کار است.

–       تعمیر یخچال تحت نظر متخصصین انجام می گیرد که قبل از ورود به نمایندگی، آزمون ورودی را با موفقیت سپری کرده اند.

–       تمامی امکانات و تجهیزات لازم در اختیار تکنسین ها قرار می گیرد تا در زمان تعمیرات، دچار مشکل نشوند.

–       ممکن است برخی از مشکلات رخ داده در یخچال به صورت سطحی بوده و مشتری بدون نیاز به کمک تعمیرکار بتواند عیب رخ داده را رفع کند. اما با این حال نیاز به راهنمایی خواهد داشت. در این صورت می توانید از خدمات مشاوره رایگان مرکز به صورت تلفنی استفاده کنید.

–       تکنسین ها در ابتدا تلاش می کنند قطعات را تعمیر نمایند تا هزینه های نهایی کمتر خواهد شد.

–       به هر حال این امکان وجود دارد که تعویض برخی از قطعات لازم گردد. در این صورت اطمینان داشته باشید که از قطعه های اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده خواهد شد.

–       به منظور شفاف سازی و جلب اعتماد مشتریان، تمامی هزینه های مصرفی در یک فاکتور لیست شده  و با مهر تایید به شما تحویل داده خواهد شد.

–       خدمات ارائه شده جهت تعمیر یخچال هیمالیا در کرج با گارانتی خواهد بود. در صورت بروز دوباره این مشکل در مدت اعتبار ضمانت نامه، جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که ما با تعمیرات رایگان در خدمات مشتریان هستیم.

 

ثبت درخواست تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

 

محصولات هیمالیا سال ‌هاست که نامی درخشان و آشنا در میان لوازم خانگی در ایران داشته ‌اند؛ اما با وجود کیفیت بالا ممکن است گاهی دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. به همین منظور شهروندان عزیز ساکن کرج که از یخچال هیمالیا استفاده می کنند، می توانند در صورت مشاهده هر گونه خرابی با ثبت درخواست تعمیر در مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج، از همکاران و تکنسین های مرکز ما کمک بگیرند.

ابتدا پس از تماس با شماره های مرکز ما به متخصصان وصل می شوید و می توانید ضمن بازگو کردن مشکل یخچال خود، از راهنمایی ها و مشاوره رایگان تکنیسین ‌های ما بهره ببرید. چنانچه خودتان قادر باشید با استفاده از راهنمایی کارشناسان، عیب یخچال هیمالیا را برطرف کنید، تنها با همین یک تماس مشکل شما برطرف می ‌شود؛ اما اگر یخچال نیاز به عیب یابی و بررسی دقیق تر داشته باشد، متخصصان و تعمیرکاران فنی و با سابقه ما به محل مورد نظر شما اعزام می شوند و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند؛ بنابراین تنها یک تماس کافی است تا از خدمات مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج استفاده کنید.

 

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

 

پس از اولین تماس با مرکز تعمیرات ما می توانید به صورت حدودی هزینه ‌های مورد نیاز برای تعمیر یخچال هیمالیا را سؤال کنید و با توجه به اطلاعاتی که شما به تکنیسین ‌های ما ارائه می‌کنید، هزینه ‌های حدودی خدمت شما اعلام خواهد شد؛ اما تعیین دقیق هزینه تعمیر زمانی ممکن است که تعمیرکاران و نیرو های فنی از نزدیک یخچال ‌هیمالیا را بررسی کنند.

گاهی ممکن است برای تعمیر یخچال هیمالیا نیاز باشد که قطعه ای تعویض شود. در این صورت هزینه تعویض قطعه نیز به هزینه های مربوط به تعمیر اضافه می شود. در پایان فاکتور هزینه ها به صورت شفاف و طبق قوانین اتحادیه ها خدمت مشتری تحویل داده خواهد شد.

 

 مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

 

استفاده از کلیه خدمات مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج برای شهروندان عزیز امتیازاتی به همراه دارد که به آن ها اشاره می کنیم.

·       پاسخگویی سریع در هفت روز هفته

·       ارائه مشاوره رایگان تلفنی توسط متخصصان و تکنیسین ‌های آشنا به تعمیر یخچال هیمالیا

·       اعزام سریع نیرو های فنی به محل مورد نظر مشتری

·        همراه داشتن تمام تجهیزات و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یخچال هیمالیا

·        انجام کلیه خدمات در منزل مشتری

·       عدم نیاز به جابجایی و حمل و نقل یخچال هیمالیا به تعمیرگاه

·       جلوگیری از آسیب دیدگی یخچال هیمالیا

·       تعمیر یخچال هیمالیا با هزینه های مقرون به صرفه

·       جلوگیری از پرداخت هزینه‌ های اضافی مربوط به حمل و نقل

·       استفاده از قطعات جایگزین اصلی یخچال هیمالیا

·       تخصص و تجربه تعمیرکاران مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

·        ارائه ضمانتنامه برای قطعه جایگزین

 

عیب یابی مشکلات یخچال هیمالیا در کرج

 

امروزه تمام مدل های یخچال هیمالیا دارای صفحه نمایش هستند و اگر دچار مشکلی ‌شوند، خرابی را به صورت یک کد خطا روی صفحه نمایش خود نشان می دهند؛ بنابراین کاربران یخچال های هیمالیا می توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنما، پی به مشکل یخچال خود ببرند و خودشان نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام کنند. در ادامه به برخی از مشکلات رایج یخچال های هیمالیا اشاره می کنیم و معنی کد های خطا یا ارور های یخچال هیمالیا را به اختصار شرح می دهیم.

1.     چرا یخچال هیمالیا سر و صدای زیادی تولید می کند؟

یکی از علت های تعمیر یخچال هیمالیا در کرج شکایت مشتریان از سر و صدای زیاد یخچال است. بررسی و تشخیص دقیق علت این مشکل تنها توسط تعمیرکاران و متخصصان حرفه ‌ای قابل انجام است؛ اما معمولاً دلیل این سر و صدای زیاد می تواند از خرابی فن و یا موتور یخچال باشد.

2.     چرا درب یخچال هیمالیا درست بسته نمی ‌شود؟

گاهی وجود مواد غذایی بسیار زیاد داخل درب یخچال و یا خراب بودن لاستیک دور درب یخچال، ممکن است دلیل بسته نشدن درب باشد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که از قرار دادن بار زیادی داخل درب خودداری کنید و به صورت دوره ای و منظم لاستیک دور درب را تعویض کنید.

3.     چرا یخچال هیمالیا برفک می زند؟

برای جلوگیری از نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا در کرج و همچنین جلوگیری از برفک زدن آن از باز و بسته کردن زیاد درب یخچال خودداری کنید. دقت کنید که یخچال را در محیط گرم و نزدیک به وسایل حرارتی و گرمایشی نصب نکنید. اگر محل نصب یخچال هیمالیا به صورتی باشد که در معرض نور شدید آفتاب قرار داشته باشد، ممکن است باعث مشکل برفک زدن آن شود.

چرا داخل یخچال هیمالیا بوی بد می دهد؟

قرار دادن مواد غذایی بدون درب و یا غذا های فاسد شده، ممکن است دلیل ایجاد بوی بد در داخل یخچال های هیمالیا باشد. برای بوگیری یخچال خود می توانید از موادی مانند قهوه استفاده نمایید و یخچال را به صورت مرتب تمیز کنید.

 

عیب یابی مشکلات یخچال هیمالیا در کرج

 

کد های خطای یخچال هیمالیا

 

یخچال های هیمالیا در انواع مختلف در بازار موجود هستند و کد خطای هر یک از این مدل ها نشان دهنده بروز مشکلی خاص در دستگاه است.

یخچال های مدل کمبی ارور هایی با حرف انگلیسی f به همراه اعداد انگلیسی از 1 تا 8 را نمایش می‌ دهند؛ که هر کدام مربوط به خرابی یک قسمت از یخچال هیمالیا است. به طور مثال:

ارور ‏f3 به معنی خرابی حسگر دمای یخچال هیمالیا است.

ارور f8 به معنی وجود مشکل در قسمت فن یخچال هیمالیا است.

در مدل آاگ یخچال هیمالیا ارور f3 معنای دیگری دارد و نشان دهنده خرابی حسگر اپراتور یخچال است.

به همین منظور باید دفترچه راهنمای یخچال خود را به دقت بررسی کنید تا متوجه مشکل شوید. برای استفاده از هرگونه خدمات نظیر سرویس و تعمیر یخچال هیمالیا در کرج با ما تماس بگیرید و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن منتظر مراجعه تعمیرکاران دوره دیده و متخصص این مرکز باشید.

 

چرا فن یخچال هیمالیا از کار افتاده است؟

 

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌ اید که چه عاملی باعث گردش هوای سرد در محفظه داخلی یخچال می شود به گونه ای که در تمامی قسمت ها، هوای سرد را خواهیم داشت و از فساد مواد غذایی جلوگیری می گردد؟ باید یک فن در داخل یخچال تعبیه شود تا هوای سرد وارد شده، در کل دستگاه به گردش درآمده و در نتیجه فضای داخلی یخچال به صورت کاملاً یکدست و یکنواخت خنک شود.

در غیر این صورت اگر فن از کار بیفتد چون این گردش هوا انجام نمی ‌شود بنابراین تعادل دمایی در محوطه از دست رفته و مواد غذایی دچار فساد می شوند. گاهی اوقات به دلیل طول عمر زیاد، فن کارایی خود را از دست داده و به همین دلیل است که تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات کرج در راستای تعمیر یخچال هیمالیا در کرج ترجیح می ‌دهند به جای اینکه این فن کهنه را تعمیر کنند، از فن جدید استفاده نمایند تا همانند روز اول کارایی داشته باشد.

اما گاهی اوقات به دلیل ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل فن و یا ورود یک شی خارجی به داخل آن، این مشکل اتفاق افتاده و گردش هوا مختل می‌شود. باز هم در چنین شرایطی باید از تکنسین حرفه ای بخواهید که وضعیت فن را بررسی کند. در صورتی که عمر یخچال شما زیاد نیست و از طرف دیگر از تمیز بودن فن مطمئن هستید، احتمالاً نوسانات برقی که در خانه ایجاد شده است به قطعات داخلی یخچال من جمله فن آسیب وارد کرده و فن از کار افتاده است.

به همین دلیل است که توصیه می‌ کنیم حتماً در خانه خود برای تمامی لوازم برقی از محافظ استفاده کنید چرا که این محافظ از ورود نوسانات برقی به دستگاه جلوگیری کرده و سلامت آن را حفظ می ‌کند. در هر صورت تعمیر فن یخچال زیاد زمان بر نیست. با توجه به اینکه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کرج حضورا در منزل خود شما عیب یابی را انجام می دهند بنابراین در عرض چند ساعت مشکل برطرف خواهد شد.

 1669