1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال اورست در کرج

285 بازدید
تعمیر یخچال اورست در کرج

برای تعمیر یخچال اورست در کرج چه نوع قدیمی چه مدل های جدید آن، می توانید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر یخچال اورست خود را ثبت کنید. پس از اولین تماس کارشناسان این مرکز به صورت رایگان به مشتریان مشاوره تلفنی ارائه می کنند تا در صورت جزئی بودن مشکل یخچال، خود مشتری عیب دستگاه را برطرف نماید؛ اما اگر نیاز به حضور تعمیرکار باشد در مدت زمانی کوتاه تعمیرکاران حرفه ای و تکنسین های مجرب و ماهر این مرکز به محل مورد نظر مشتری مراجعه نموده و پس از عیب یابی مشکل دستگاه را برطرف می نمایند.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

چرا مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج؟

 

ویژگی های مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج و استفاده از تعمیرکاران با تجربه و ماهر در زمینه تعمیر یخچال های اورست باعث شده تا همشهریان عزیز ساکن شهر کرج از خدمات این مرکز رضایت کامل داشته باشند. ویژگی هایی نظیر موارد زیر موجب رضایت خاطر مشتریان از خدمات با کیفیت این مرکز بوده است.

·       فاکتور هزینه های شفاف

·       صرفه‌ جویی در زمان مشتری

·        عدم نیاز به حمل و نقل یخچال اورست

·        ارائه ضمانت نامه برای قطعات تعویضی

·        رعایت پروتکل های بهداشتی

·        تعهد و خوش قولی تعمیرکاران مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج

·        از بین رفت مشکلاتی نظیر آسیب دیدگی یخچال در حین جابجایی

 

هزینه تعمیر یخچال سایوان در کرج

 

تعرفه ها و هزینه مربوط به تعمیر یخچال اورست در کرج بستگی به نوع تعمیر و خرابی یخچال دارد. اولویت تعمیرکاران با سابقه این مرکز، تعمیر قطعه به جای تعویض آن است. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی نامساعد مشتریان تعمیرکاران ما نهایت تلاش خود را برای تعمیر یخچال انجام میدهند تا مشتری ناچار به پرداخت هزینه‌ های اضافی نباشد؛ اما در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصلی و فابریک یخچال اورست استفاده خواهد شد. هزینه های مربوط به تعمیر یا تعویض قطعات در قالب فاکتوری شفاف و تعیین شده بر اساس نرخ تعمیرات اتحادیه، خدمت مشتری تحویل داده خواهد شد.

 

مشکلات رایج یخچال اورست

 

اگر هر یک از مشکلات عنوان شده در ادامه مطلب برای یخچال اورست شما پیش آمد می توانید در تمام روز های هفته با مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج تماس حاصل فرمایید. عمده مشتریان و کاربران یخچال های اورست شکایت هایی مشابه از خرابی یخچال خود عنوان می ‌نمایند.

1.     کار نکردن یخچال اورست

2.      بسته نشدن درب یخچال اورست

3.      استشمام بوی بد از داخل یخچال اورست

4.      لرزش های شدید هنگام خاموش و روشن شدن یخچال اورست

5.      برفک زدن داخل یخچال اورست

6.      خرابی درجه تنظیم دمای یخچال اورست

7.      ایجاد سر و صدای زیاد یخچال اورست

8.      خالی شدن گاز یخچال اورست

9.      روشن شدن موتور یخچال اورست

10.  نشت آب از قسمت پایین یخچال

11.  روشن نشدن لامپ داخل یخچال

12. خرابی آبسردکن یخچال اورست

 

عیب یابی و تعمیر یخچال اورست

 

عیب یابی و تعمیر مدل های جدید یخچال اورست تنها از عهده افراد با سابقه و ماهر در زمینه تعمیر یخچال های اورست بر می آید؛ بنابراین برای برطرف کردن مشکل یخچال خود از تعمیرکاران غیرحرفه ‌ای کمک نگیرید. چرا که موجب به وجود آمدن مشکلات جدی تر و تحمیل هزینه های بیشتر به شما خواهد شد.

·       چنانچه یخچال شما برفک می زند، ممکن است لاستیک دور درب آن خراب شده باشد. گاهی اوقات خراب شدن ترموستات و تایمر دیفراست یخچال اورست باعث برفک زدن داخل یخچال می شود. اگر یخچال را در محیط گرمی قرار داده باشید، همین امر نیز موجب برفک زدن یخچال می شود.

·       نشت آب از زیر یخچال های اورست ممکن است به دلیل گرفتگی و مسدود شدن لوله تخلیه یخچال اورست باشد. برخی از اوقات مواد غذایی داخل لوله گیر می کنند و باعث نشت آب از زیر یخچال می شوند. اگر برفک داخل یخچال نیز آب نشده باشد، همین امر ممکن است باعث جمع شدن آب در قسمت جامیوه ای یخچال شود.

·        سر و صدای زیاد یخچال های اورست گاهی اوقات به دلیل خرابی فن و یا از بین رفتن ضربه گیر موتور یخچال است. عیب یابی و تعمیر یخچال اورست نیاز به تخصص و تجربه تعمیرکاران مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج دارد.

 

نکات ایمنی جهت سرویس یخچال های اورست

 

سرویس منظم یخچال چه از نوع قدیمی چه مدل های جدید باعث می شود که زودتر به مشکلات جزئی پی ببرید و نسبت به برطرف کردن آن ها اقدام کنید. هر موقع مشاهده نمودید که سرمای یخچال کم شده یا اینکه یخچال هنگام خاموش و روشن کردن صدای عجیبی می‌ دهد، یخچال برفک می زند، مواد غذایی به ‌درستی یخ نمی زند، باید از یک سرویس کار درخواست کمک کنید. برای رعایت نکات ایمنی و نگهداری از یخچال های اورست بهتر است موارد زیر را رعایت کنید.

·       از یک محافظ برق با کیفیت استفاده نمایید.

·        یخچال را در مکانی مناسب و در حالت تراز قرار دهید.

·        فاصله یخچال اورست را از دیوار و وسایل اطراف به اندازه کافی رعایت کنید تا هوا در اطراف آن جریان داشته باشد.

·        از قرار دادن مواد غذایی گرم و نیمه گرم در داخل یخچال اورست خودداری کنید.

·        هیچ گاه با چاقو یا اشیای تیز و فلزی برای پاک کردن برفک داخل یخچال استفاده نکنید، چرا که ممکن است موجب آسیب دیدگی یخچال شده و گاز آن تخلیه شود.

·        در صورتی که مواد غذایی سنگین داخل درب یخچال قرار دهید، درب یخچال از حالت طبیعی خود خارج شده و به اصطلاح دچار افتادگی می ‌شود.

 

نکات ایمنی جهت سرویس یخچال های اورست

نکات ایمنی جهت سرویس یخچال های اورست

 

اقدامات مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج

 

افتخار مرکز تعمیر یخچال اورست در کرج این است که از همکاران و تکنسین های دوره دیده و باتجربه استفاده می کند. شرکت در دوره های آموزشی آشنایی با قطعات یخچال های اورست سبب شده تا تکنسین های این مرکز در کوتاه ترین زمان، مشکل دستگاه را شناسایی و برطرف نمایند. از جمله اقداماتی که تعمیرکاران این مرکز انجام می دهند می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

·       تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال

·        تعمیر و تعویض برد الکترونیکی یخچال

·        شارژ گاز یخچال

·       تعمیر و تعویض موتور یخچال اورست

·        نصب و راه اندازی یخچال اورست در کرج

·        تعویض لامپ داخل یخچال اورست

·        تعویض لاستیک دور درب یخچال اورست

·        تعویض قطعات یخچال اورست

·        برطرف کردن بوی بد داخل یخچال

·        تعویض فیلتر آب یخچال فریزر های اورست

·       برطرف کردن افتادگی درب یخچال های اورست

 

چرا یخچال اورست به صورت اتوماتیک کار نمی کند؟

 

یخچال باید در حالت عادی روند اتومات داشته باشد. یعنی ما دمای محفظه داخلی را تنظیم می ‌کنیم و به محض اینکه دما از حد تعریف شده در قسمت تنظیمات کاهش پیدا کرد، باید دوباره موتور یخچال روشن شده و نسبت به خنک کردن محفظه داخلی عمل نماید. اما متاسفانه گاهی اوقات یخچال اتوماتیک نیست و به صورت یکسره کار می کند. اگر این مشکل هر چه زودتر برطرف نگردد به دلیل اینکه فشار بیش از اندازه به موتور وارد می گردد ممکن است هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و حتی این احتمال وجود دارد که یخچال برای همیشه کارایی خود را از دست بدهد. مهمترین دلایلی که می ‌تواند منجر به عدم کار کردن اتوماتیک یخچال شود عبارتند از:

–       توجه داشته باشید که آیا محل قرار دادن یخچال مناسب است یا خیر. اگر فضا بسیار گرم باشد یخچال مجبور است به صورت یکسره کار کند تا بتواند فضای داخلی را خنک نماید. به هر حال دمای محیط بر روی دمای فضای داخلی تاثیر می گذارد. به خصوص وقتی که ما درب یخچال را باز می کنیم، هوای گرم سریع تر وارد یخچال می شود.

–        آیا شما درب یخچال را بیش از اندازه باز و بسته می کنید؟ چون همین موضوع باعث می ‌شود تعادل دمایی در یخچال از دست برود و کوچکترین گرمایی که وارد یخچال می شود باعث به راه انداختن موتور خواهد شد.

–       البته اگر گرد و غبار و پرز زیادی بر روی کویل های یخچال نشسته باشد، همین موضوع به دلیل داغ کردن موتور، باعث فشار بیش از اندازه یخچال خواهد شد.

–        اما این احتمال نیز وجود دارد که خرابی در تایمر دیفراست یا برد اصلی دستگاه بروز کرده باشد و یا اینکه گاز یخچال در حال تمام شدن است.

در هر صورت باید حتما از تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات کرج بخواهید که در زمان مناسب از نظر خودتان با تجهیزات لازم در منزل حضور پیدا کرده و از نزدیک یخچال را کنترل کنند تا متوجه شوند که در این مشکل از کجاست و قبل از اینکه خرابی های جدی و شدی را به بار بیاورد، آن را برطرف نمایند.

 1669