1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج

295 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج

تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج – اگر بخواهیم در میان برندهای تولید کننده انواع وسایل برقی به یکی از معروف ترین و معتبری برندها اشاره کنیم، کندی از گزینه هایی خواهد بود که اعتبار طولانی مدت خود را مدیون کیفیت بالای تولیدات، تطابق با آخرین تکنولوژی های جهانی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان می داند. فرض کنیم که شما یک ماشین لباسشویی کندی خریده اید و الان این وسیله خراب شده است اهمیت نمایندگی تعمیرات کندی در این زمان خود را نشان می دهد چرا که به هر تعمیرکار و یا نمایندگی نمی توان اعتماد کرد و تعمیر کاشین لباسشویی را به آن ها سپرد.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

کندی به منظور حمایت از تمامی وسایل برقی خود نمایندگی های تعمیرات را در شهرهای مختلف کشور با کمک تعمیرکاران ماهر و متخصص تاسیس کرده است تا مردم بتوانند بهتر و آسان تر به خدمات نمایندگی ها دسترسی داشته باشند. برای مثال شما جهت تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج می توانید از تعمیرکاران ماهر در نمایندگی تعمیرات کندی کرج کمک بگیرید.

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج

 

نمایندگی تعمیرات کندی عظیمیه
نمایندگی تعمیرات کندی اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات کندی خلج آباد
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات کندی سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات کندی فردیس
نمایندگی تعمیرات کندی ملارد
نمایندگی تعمیرات کندی بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات کندی بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات کندی مهرشهر
نمایندگی تعمیرات کندی گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات کندی شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات کندی میانجاده
نمایندگی تعمیرات کندی شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات کندی بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات کندی جهانشهر
نمایندگی تعمیرات کندی دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات کندی منظریه
نمایندگی تعمیرات کندی وحدت
نمایندگی تعمیرات کندی انبار نفت
نمایندگی تعمیرات کندی حافظیه
نمایندگی تعمیرات کندی کیانمهر
نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه
نمایندگی تعمیرات کندی آق تپه
نمایندگی تعمیرات کندی محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات کندی کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج

 

1-   همان گونه که بیان کردیم در نمایندگی تعمیرات کندی کرج از گروهی از تعمیرکاران کمک گرفته شده است که در عیب یابی و تعمیر وسیله برقی مهارت زیادی داشته و همین امر کمک می کند سرعت عمل آن ها بالا بشد. لازم است بدانید که بعد از تماس شما با نمایندگی، تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود و تمامی وسایل مورد نیاز را با خود به همراه دارد تا باسرعت و کیفیت بتوانند ماشین لباسشویی شما را تعمیر نمایند.

2-   همچنین در زمان تعمیر ماشین لباسشویی کندی کرج گارانتی را ملاحظه کنید تا از اعتبار آن مطمئن شوید در این صورت می توانید از تعمیر رایگان نمایندگی تعمیرات کندی کرج بهره مند شوید بدون این که هزینه ای پرداخت کرده باشید.

3-   از آنجایی که گاها خرابی ماشین لباسشویی به دلیل نقص برخی از قطعات دستگاه است لذا در صورتی که تعمیرکار لازم بداند که برخی از قطعات تعویض گردد، نمایندگی تعمیرات کندی کرج تعهد دارد به پاس اعتماد مشتریان و براساس اصول اخلاق حرفه ای، از قطعات ارجینال استفاده کند تا عمر مفید دستگاه کم نشود.

 

چرا آب کثیف از ماشین لباسشویی کندی خارج نمی شود؟

 

ممکن است برنامه شستشو که برای ماشین لباسشویی فعال کرده اید به اتمام رسیده باشد ولی وقتی درب ماشین را باز می کنید، متوجه می شوید که آب کثیف هنوز ته دیگ باقی مانده و در نتیجه باید لباس ها را دوباره آبکشی کنید. در این صورت اگر برنامه آبکشی ماشین لباسشویی را فعال کنید، باز هم همین آب کثیف ته دیگه باقی می‌ ماند. بنابراین باید این مشکل را ابتدا برطرف کنید و سپس ماشین لباسشویی را به کار بیندازید. عدم تخلیه آب کثیف از ماشین لباسشویی می تواند به سه دلیل اتفاق بیفتد:

–       در  اولین قدم باید مطمئن شوید که شلنگ خروجی آب به درستی وصل شده است یا نه. گاهی اوقات به دلیل اینکه نصب ماشین با دقت و اصولی انجام نگرفته و یا اینکه به تازگی ماشین را جابجا کرده ایم و فشار زیادی بین شلنگ و دیوار وجود دارد، شلنگ مسدود شده و نمی تواند تمام آب کثیفی که در داخل دستگاه وجود دارد را تخلیه کند. در چنین شرایطی باید ماشین لباسشویی را جلو بکشید و پیچ خوردگی ایجاد شده در شلنگ خروجی آب را برطرف کنید.

در صورتی که مشکل حل نشد بهتر است به نمایندگی تعمیرات کندی کرج اطلاع دهید تا تعمیرکار به منزل شما آمده و عیب یابی را براساس تعلیماتی که در دوره ‌های علمی و عملی یاد گرفته است، انجام دهد. قطعاً اولین چیزی که بررسی خواهد کرد، بررسی پمپ تخلیه است. احتمال دارد که این پمپ خراب شده باشد و در نتیجه نیاز به تعمیر و یا تعویض باشد. به شما این اطمینان را می دهیم که اگر عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کندی در کرج را به نمایندگی تعمیرات کندی کرج بسپارید، اولویت تکنسین های ما براساس قوانین نمایندگی بر این است که اگر متوجه خرابی در برخی از قطعات شوند، حتماً آن را تعمیر نمایند. اما در صورتی که متوجه شدند تعمیرات کارساز نیست و هزینه و وقت را تلف می کند، متعهد هستند از قطعات اورجینال استفاده نمایند تا دستگاه بتواند همانند قبل، بهترین کارایی را برای مشتری ارائه کند.

 1669